Категории: Мнение

Куди він їде? Навіщо?

Нагадаю, Найвеличніший їде в США. На два дні. І 31 серпня він зустрінеться з Байденом.

Зустріч знакова. Зеленський цієї зустрічі дуже хотів. Його нарцисизму це б пасувало. Бо він один з перших зустрінеться з дядьком Джо.
Знову ж, показати усім хто тут справжній.
А то сидять тут по кутках усякі-різні і шикають, що Порошенко справлявся краще.
А Вовочці ж абідна, якщо хтось сумнівається у його величі.
А воно насправді потрібно і цілій державі Україна.
США, які фактично готують оновлену геополітичну модель на основі нової Атлантичної хартії – були б найкращим нашим другом. Бо у нас сусіди малахольні.
Ми звичайно і самі сокиру наготові тримаємо, та все ж краще, якщо і друзі відповідні є.
Але у дружбі потрібна відвертість. Зворотній зв’язок. Щирість.
Навіть якщо десь ненароком підставив друга – краще вже зізнайся і проси вибачення.
Я не так давно писав https://www.pravda.com.ua/columns/2021/08/11/7303495/ , що Байдена цікавить, як саме Володимир Олександрович не на словах борються з корупцією.
І що він точно вимагатиме «скальп» Коломойського. Бо саме Коломойський є уособленням корупції в Україні.
А ми бачимо, що 1+1 Коломойського – самий лояльний до Зеленського телеканал.
А це, погодьтеся, самий чіткий маркер. Раз тепла ванна – значить дружать.
Хоча на публіку – наче б ні.
Так ось, три свіжих інформації.
1) За інформацією видання ZN.UA, в процесі підготовки візиту Зеленського до США Білий дім запросив у американських правоохоронних органів усю можливу інформацію про діяльність Ігоря Коломойського. І що його персона і досягнення стануть одним з основних питань для обговорення під час візиту Зеленського до США.
Розуміємо? Там серйозно готуються. А у нас?
2) Американське видання Forensic News ще у липні видало велику статтю «Всередині операції Руді Джуліані» — де жирною червоною лінією був описаний як ключова фігура Костянтин Кулик. Який разом з Деркачем минулого року видавали серія за серією щось про «міжнародну корупцію» і мазали в це Байдена.
Американські експерти в один голос протрактували цю публікацію, як сигнал про те, що від української влади чекають конкретних дій стосовно Кулика.
І я думав: ну Ігоря Валерійовича Зеленський може і буде відмазувати. Але Кулика – ні!
Ну допоміг йому на виборах у 2019 року Кулик здорово, коли на г+г прямо в ефірі вручав підозри Гонтарєвій і щось шумів про Порошенка.
Але ж: мавр зробив свою справу – мавр може йти. Він не з Кварталу. Можна здавать.
Але!!!!!
3) Напередодні візиту в Штати Кулик так і не потрапив під санкції в Україні. РНБО так і не поставило його під санкції в Україні.
І це якраз навіть не факт. Це ФАКТІЩЕ.
Це пряме свідчення того, що Зеленський Кулика здавати не збирається.
Ну, про Коломойського я мовчу.
І це, я вам скажу, зрив переговорів на старті.
А значить теплої розмови не буде.
Значить на спільному брифінгу будуть загальні фрази. За кулісами, при зустрічі без камер – Вовочці накрутять вуха.
І скажуть, що дружба – це про взаємність, а не про нахібалово.
Нафіга тоді і їхати, якщо їхати, щоб підставити і себе, і країну.
Ну, про країну він менше всього думає.
А була ж можливість.
Сказати: Дядя Джо! Старий поц Коломойський мене за яйця тримає. Допоможіть сплигнути з гачка.
І здати стару бородату бабушку туди, де вже колись сидів Паша Лазаренко.
Але щось не зійшлися зорі.
Навіщо ж тоді він туди їде? Невже тільки для картинки?
Віктор Бобиренко

P.S.

Недоумки из Офиса президента! У вас по Авдеевке будет реакция??? Или вы ищете яйца у себя в штанах для того, чтоб хоть что-то сказать? Володимир Зеленський, вам Ермак не разрешает говорить?

Borislav Bereza

Последние новости

Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми

Ударні БПЛА Лютий атакували портову інфраструктуру морського порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє OSINT-канал Exilenova. На опублікованих кадрах можна…

13 часов назад

Ці дегани побігли віддавати свої ордени общипаного орла, бо не знають, що інше робити

Я от теж вважаю, що Навроцький підіас. Він мені вазагалі має явні медичні психічні чи розумові відхилення. Він щось типу…

21 час назад

Польська глибинна держава пам’яті

Коли всі обурювалися на Навроцького, вони не побачили головного. Навроцький — не випадковий політик, не емоційний ексцес, не окремий польський…

21 час назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 21.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 21.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

21 час назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 17-18.06.2026​

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 17-18.06.2026​ 1. Московський НПЗ зупинив переробку нафти після атаки безпілотників. -…

2 дня назад

«Самальоти лєтять, будєм всех банбіть»

Коли Україною керує 95квартальний невіглас, повне ZErо в дипломатії і в зовнішній політиці,- катастрофічні наслідки, ми вже всі відчули на…

2 дня назад