Криза в КСУ інспірована з Банкової

105
Президент написав пост, що проти нього відбувається змова олігархів і КСУ її виконує. Каже, що через КСУ ми втратимо здобутки всіх революцій.

Але він бреше, він знову бреше нам в очі. Як бреше про перемир’я, як бреше про втрати на війні, про ковід, про економіку та багато чого іншого. Він також бреше про змову, бо він і є ставлеником тих самих олігархів.
Яке він має право говорити про революції? Де він був, коли на цих революціях гинули люди? Грав ч..ом на роялі, їздив до Москви, розповідав про братній народ.
Криза в КСУ інспірована з Банкової, я не виключаю, що президент повністю погодив цю операцію по конституційному перевороту. Або його використали в чужій грі, що є ще страшнішим варіантом.
Згадаймо, що КСУ відразу ліг під Зеленського, коли погодився розпустити Верховну Раду, після цього відразу погодився скасувати запобіжний захід: і терористи, і зрадники змогли виходити під заставу. Протягом тижня відразу випустили Єфремова, який допомагав «русским братьям» в Луганську.
КСУ повністю підзвітний Офісу Президента і той цирк, який вони влаштували, чергове тому підтвердження. Портнов, Соболев, Парасюк та інші представники Коломойського відразу побігли робити революцію та закликати розпустити суд, щоб легітимізувати план ЗЕ.
Антиконституційний закон ЗЕ, який він вніс після РНБО — фарс, якби він хотів розв’язувати проблему, достатньо було б просто переписати старий закон та не чіпати КСУ. Але не всі судді КСУ підзвітні, тому йому потрібна абсолютна влада, тому і готувалась ця антидержавницька операція.
По факту це руйнування основ державності, це узурпація влади. В діях президента немає ні законності, ні турботи про верховенство права. До влади прийшли жуліки та дріб’язкові бандити, які не бачать меж і думають, що їм все зійде з рук.
Це глибока помилка. Це початок кінця для Зеленського особисто та для всіх його бенефіціарів.
В Одмністрації Президента так обурюються провокаціями КС і так патріотично закликають захистити «вибір народу» — ніби не звідти відбувся злив спецоперації по вагнерівцям і ніби не контрольована звідти «монобільшість» наприймала купу антиконституційних рішень.
Насправді все це елементи одного ланцюжку, плану демонтажу держави, який було запущено навесні 2019 року.
Зеленський лише статист, нездатний на захист національного інтересу, для цього його і приводили до влади різні акціонери, серед яких в немалому числі і кремлівські пасіпаки.
А той замість продовжувати будувати державу — почав за відмашкою переслідувати Порошенка, невідомо з ким зустрічатися в Омані та бігати по бріфінгам з криками «всєх сажать».
От і добігався.
Тепер з нього далі продовжують робити узурпатора зі «на 100% моїм Конституційним Судом» — а це вже серйозніше ніж лейтенант Баканов та недоучка Вєнєдіктова.
Вітер сіяли — бурю отримали.
І це тільки її початок.
Поделиться:
Загрузка...