Кремлю потрібна тільки капітуляція України

161
За округлими словами з інтерв’ю заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака агентству ТАСС — все та ж вимога капітуляції, до якої Кремль протягом багатьох років після окупації Криму і Донбасу закликає Україну

Так, при цьому можна стверджувати, що немає ніяких ультиматумів, що Росія прагне до завершення конфлікту у своїх західних кордонів, що заморожений конфлікт їй не потрібен, а триває конфлікт через «неконструктивність» української сторони.

Тільки це все — велика брехня Дмитра Козака та його начальника, Володимира Путіна. Тому що конфлікт на Донбасі триває рівно з однієї причини — через присутність окупаційних військ та їхніх найманців на українській території. Не буде ніяких військ — не буде ніякого конфлікту. Росія у цьому конфлікті — ніякий не посередник, вона — окупант. Маріонеткова влада не виражає ніякої думки «народу Донбасу», вона висловлює виключно думку своїх «кураторів» з ФСБ і СВР. Якщо вигнати російські війська — як вони були вигнані зі Слов’янська або Краматорська — так конфлікт завершиться через 24 години без всякого «особливого статусу». При тому що жителі звільнених територій можуть голосувати на виборах за ОПЗЖ або Оппоблок, що з того? Україна — демократична держава, це вам не путінська Росія.

Все, що насправді робить Козак — намагається легітимізувати російську окупацію Донбасу і домогтися розширення російського впливу на всю територію України. Саме тому переговорний процес у глухому куті. І він залишиться у глухому куті, поки Путін і його соратники залишаються в Кремлі.

Віталій Портников

Поделиться:
Загрузка...