Кремль хоче повернути Україну до свого культурного поля через русифікаторські закони “слуг”

120

Шляхом прийняття в Україні русифікаторських законопроєктів Росія хоче повернути нашу державу до свого інформаційного та культурного простору.

Про це в ефірі “Прямого” заявив громадський діяч, керівник БФ “Мир і КО” Мирослав Гай.

“Ніколи не було проблем (з українським дубляжем – ред.). Так само у нас озвучують американські фільми, та будь-що озвучують. Ми закуповуємо серіали по всьому світу. Ці спроби розказати, що занадто дорого і немає інфраструктури – це тотальна брехня. В Україні одна з найліпших інфраструктур для озвучки кіно і телевізійних програм у світі. Тому я вважаю, що це акт російської гуманітарної агресії. І недарма проводять його через гуманітарний комітет.

Росія через своїх агентів впливу намагається повернути Україну до спільного інформаційного і культурного простору, використовуючи депутатів Верхової Ради. Я дуже здивований, що деякі опозиційні депутати підтримали взагалі можливість потрапляння цих правок до закону. Це пряма агресія проти України Російської Федерації”, – сказав Гай.

Він також нагадав, що російська агресія проти України здебільшого ведеться інформаційними, економічними та дипломатичними методами.

“Згідно з воєнними доктринами Російської Федерації, згідно з доктриною Герасимова, сучасна війна тільки на 20% ведеться військовими методами: танками, солдатами, зброєю. Всі інші 80% – це гуманітарна агресія, інформаційна агресія, економічна й дипломатична агресія. На прикладі “Північного потоку – 2″, по діяльності Медведчука і його телеканалів в Україні ми бачимо, що Росія дуже вправно це вміє робити. І це (русифікаторські законопроєкти – ред.) просто ще один крок. Такими речами має займатися Служба безпека. Адже це пряма загроза національним інтересам і безпековим інтересам України”, – сказав громадський діяч.

Нагадаємо, народний депутат від “Європейської Солідарності” Володимир В’ятрович повідомив, що “Слуги народу” внесли в Раду два нових русифікаторських законопроєкти.

Нагадаємо, народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович заявив, президент України Володимир Зеленський і його партія “Слуга народу” розпочали найнахабніший за час свого правління наступ на українську мову.

Поделиться:
Загрузка...