Країна в піке

164
Вітаю всю країну з «новими обличчями» та феєричними подіями дня.
❗️Ще одним представником України в ТКГ по Донбасу став Вітольд Фокін, перший прем‘єр-міністр України, 87 років.
❗️Путін прилетів до Криму, за деякими даними для переговорів з Медведчуком, який кілька днів назад поїхав відпочивати до окупованого Криму.
❗️І найфеєричніще: ВВП України впав до мінус 14% у другому кварталі, що стало одним з наймасштабніших падінь в історії сучасної України.
Так і живемо. Країна в піке. Закони не виконуються. Бюджет летить у прірву. Влада бреше. Реванш продовжується. А головне, з цим «ліцами» скоро остаточно підемо по світу…
P.S. «ФОРМУЛУ ШТАЙНМАЄРА ТРЕБА ПРИЙМАТИ» — Кравчук.
Щойно «новий» глава ТКГ по Донбасу Кравчук завив що треба приймати «формулу Штайнмаєра».
«Це вже механізм, залучення або введення формули в практичне життя. Як це зробити — це вже треба думати, обговорювати, пропонувати. А саму формулу треба приймати, тому що вона схвалена і при всьому тому підписана в Тристоронній контактній групі» — заявив кравчук в ефірі промосковського каналу «112 Україна».
Кравчук, Фокін, — фактично стають виконавцями планів Кремля по ліквідації української державності. Влада Зеленського вирішила кінцево робити все щоб зливати Україну.
P.P.S.
14% — падение экономики во втором квартале. Это в 2014 году примерно столько было, когда от экономики физически отвалилось два региона. Это уметь надо, одним коронавирусом не оправдать такое падение. И, судя по тому, что мы наблюдаем сейчас, в третьем квартале тоже будет минус, надеюсь, не настолько катастрофический.
Мы устали от войны, говорили они. Армия, мова, вера — это скучная старперская повестка, говорили они. Мы хотим праздника, мы хотим фейерверков, мы хотим шоу, говорили они. И не прогадали. Шоу теперь каждый день. Каждый, сука, божий день какое-нибудь шоу: то Аваков с террористом, то Зеленский с гундосиком, а то подйешь на базар, а там шоу с ценами: спешите видеть! кабачки в сезон по 12 гривен!
Видишь конец эпохи бедности? Нет? А вот же он, висит мощным и стремительным домкратом.
Поделиться:
Загрузка...