Країна летить у провалля

170
Коли Зеленський вийшов і звинуватив трьох людей у вбивстві Шеремета, він повністю взяв всю відповідальність на себе.
Він відповідальний за МВС, ГПУ та інші органи, які допомогли йому ув’язнити невинних Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко та Яну Дугарь.
Тепер коли з’ясувалось, що до цього дотичне КГБ Білорусі, яке планувало вбивство, як мінімум, ЗЕ та його команда повинні негайно зняти всі обвинувачення, вибачитись, та фінансово компенсувати зруйноване життя.
В іншому випадку, справедливо чи ні, коли Зеленський опиниться на лаві підсудних, а з таким грабунком країни, як робить він та його зелена команда, у нього є всі шанси на це, то вирок йому будуть виносити так само як і в справі Шеремета. І всім буде плювати, обманули Володю, чи він сам винний.
Найкращий варіант — це припинити красти, написати заяву про відставку та прибрати з влади всю ту нечисть, яка прийшла за ним і кого він призначив. Країна летить у провалля і це треба зупинити!
💥КГБ Беларуси готовил убийство Шеремета — аудиозапись.
1📙 Кто наиболее вероятный инициатор и исполнитель данной акции?
На 90% — ФСБ России, которая держит под организационным и техническим контролем спецслужбы Беларуси. Цель — сбор компрматериалов на руководство страны — авось, пригодится. Пригодилось…
ЦРУ, МИ-6 или БНД «слили» бы запись раньше.
2📙 Почему эту запись опубликовали только сейчас?
Лукашенко стал «хромой уткой» не только для Запада, но и для Кремля. Где осознали, что долго тот на штыках у власти не продержится, а потому лучше начать его постепенно «сливать» сейчас — пока международная токсичность «бацьки» окончательно не экстраполировалась на Москву, а протесты не наращивали русофобские настроения белорусов (в данный момент они не достигли критической массы и вполне обратимы). Условная Тихановская особой опасности для Путина в данный момент не представляет — думаю, договорятся.
Уверен — это не последний «слив» компромата на Луку.
Плюс Пу косвенно давит Зе в пользу своего кума.
3📙 Кто убил Шеремета?
Если аутентичность записи подтвердится западными экспертами, вектор расследования приобретает международный характер и разворачивается на 180% от тех, кого Зеленский с Аваковым «назначили» убийцами.
4📙 Каковы среднесрочные последствия?
Весомый удар по репутации Зеленского и Авакова. Они постараются максимально придерживаться своей линии, но предвижу действия, направленные на то, чтобы спустить это дело на «тормозах». Его педалировать — себе дороже выйдет.
5📙 Наши действия?
Держать в информационном напряжении Зе-банду. Считаю, что «ЕС» нужно выходить на своих американских и европейских симпатиков с целью максимального международного давления не только на власти Беларуси, но и на Зеленского. Который больше года держит за решёткой невиновных людей.
#freeRiff — на всех пабликах, под всеми постами ОПУ, ОГП, ДБР, МВС и других силовых органов.
Так вижу…
Я думаю одним з основних варіантів «розслідування» «справи Шеремета» — було хоч тушкой, хоч чучелом притягнення до нього прізвища Порошенка.
Саме через це на той «бріфінг» і приперся цілий президент Зеленський, який потім багатозначно натякав, що «дуже скоро назве замовників».
Саме тому вкидалися конспірологічні чутки про причетність до справи «колишніх співробітників СБУ».
А ідіотські формулювання про «ультранаціоналістичні ідеї» та «велич арійської раси» мали ще більше демонізувати «войовничу меншість» та її лідера в очах втомленого населення.
Важко сказати, на що вони розраховували, але ж і за Томос відкрили справу, і за напад в Керчинській протоці, і навіть на Байдена примудрилися.
Як бачите — вийшов глобальний косяк, і я не уявляю як з нього вийде національна міліція без радикальних кадрових змін в своєму керівництві.
Те саме стосується і освятившого все це блядство ОГПУ, а заодно і портновського ДБР.
Ну, і того, хто напризначав на ці посади людей, які перетворили правоохоронні органи України в мафіозну маліну.
На суді над Зеленським буде багато людей.
За великим рахунком, це будуть ті ж люди, що ходять на суди по Ріффмастеру.
Захищати Зеленського не прийде майже ніхто. Може, дві-три пенсіонерки. Може, якійсь міський навіжений. Буде родина, мабуть.
Не прийде ніхто з колишніх депутатів «слуги народу». Не прийде ніхто з тих, кого він призначав на посади. Не прийде Єрмак, але з поважної причини – він буде або також у камері, або – якщо нам не пощастить – у Москві.
Може, прийде Гео Лерос, але з іншої причини.
Ніхто не буде битися за нього, як б‘ються за Ріффа, Дугар і Кузьменко пліч-о-пліч консерватори, ультраправі і праві ліберали. Ніхто не буде блокувати суд. Ніхто не буде зупиняти автозаки. Ніхто не буде битися з ментами за нього – хіба що аби потрапити у залу засідань.
Буде багато журналістів. Але майже не буде емоцій.
Ми будемо дивитися спокійно. Бо те, що буде зроблено, має бути зроблено.

Ніхто не прийде тебе захищати, Володимир Зеленський.

Ніхто.

13 грудня 2019, на ефірі у Савіка Шустера, де були присутні міністр Аваков і люди з команди Зеленського, де крутили і крутили сумнозвісний брифінг, на якому Зеленський , Рябошапка і ко назвали Яну, Юлю і Ріфа вбивцями , я запитала, на якій підставі в цьому брифінгу брав участь той, хто мав би бути гарантом Конституції, чи усвідомлюють вони всі, що це публічний тиск на слідство і майбутній суд, і що буде, якщо доказів вини зацькованих на всю країну людей виявиться недостатньо. Відповіді не почули. Вже рік спікер Разумков блокує створення ініційованої «Європейською Солідарністю» ТСК по вбивству П. Шеремета. Як і по « вагнерівцям». Вже рік члени нашої команди ходять в суди, аби підтримати Юлю і Ріфа, й останнього не віддають на поруки.
Сьогодні, після шокуючої інформації про можливу причетність до вбивства Павла білоруських спецслужб, думаю, те ж тріо має вийти на брифінг і дати суспільству вичерпну відповідь: чи є в слідства хоч якісь докази, що люди, обвинувачені у сповідуванні «величі арійської раси» , співпрацювали зі спецслужбами сусідньої країни. Чи справа розвалюється на очах, і Ріфа рік тримають в тюрмі тільки тому, що його призначили винним на найвеличнішому брифінгу .
Я бачила інтерв’ю дружини і дітей Ріффа.
Дружина змушена була звільнитись із роботи касира в кафе, щоб їздити до чоловіка у СІЗО.
Діти явно переживають травму — дворічне ув’язнення батька наклало свої тріщини на дитячу психіку.
Але чи випустять Ріфа після цього зізнання білоруського КГБіста Зайцева?
Ніт. Скоріше наш чекає версія, що це білоруське КГБ завербувало Антоненка, Кузьменко і Дугарь.
Бо ж у нас типу пєрєміріє і шалений пошук миру в очах Путіна. Тому чого його ото сваритись через випускника московського командного училища КГБ СРСР та академії Генштабу РФ.
А щодо Шеремета, я ніколи не вписувалась за цю людину. Бо будь-який русскій на нашій території це русскій. Навіть якщо це етнічний білорус. Який останні свої статті обіцяв щось сенсаційне про «Азов». Можливо, про інших російських агентів впливу у ньому. Роль Шеремета і його цілі його появи на території України ще потребують вивчення.
Мені завжди було начхати на якусь ефемерну велику «русскую школу журналистики». Оцих жирних і завше п’яних дмітріів бикових з руками на сідницях наших тупих тьолок. На пошуки розумного в сучасних дудях і шихманах — по суті лайт-провідників політики Захаровоі, Путіна і Ко.
Я взагалі вважаю, що кращої школи ніж Микола Вересень епохи 1+1 і Анни Безулик в Україні не було і нема. Тому оцей дроч на якесь російське імпортне мені не подобається. Шкода, що через справу Шеремета зламали долі кількох цілком класних людей. Безневинних.
Поделиться:
Загрузка...