Кожне наступне РНБО розчаровує ще більше

199
Таке враження, що знайшли мікроскоп, уважно послухали лекцію про можливість дослідження мікробів, провели перший дослід, а потім почали звично забивати ним цвяхи, бо нічого іншого не навчилися робити.

Не знаю, як злодії в законі сприйняли звістку, що вони під санкціями. Підозрюю, що по філософськи, бо у них життя й так не медом мазане. Але у в’язниці, куди неодмінно потрапить Зеленський і Єрмак, думаю буде весело. Не їм двом, а всім іншим…
Щонайменше, не цьому Президенту розповідати про Конча-Заспу і Пущу-Водицю. Людина, яка фіктивно за завищеною удвічі ціною продала власний будинок своєму другові, керівнику транспортного комітету ВРУ і за щасливим збігом обставин одному з кураторів Великого Крадівництва, щоб надути свою декларацію, а потім зробила ремонт і переїхала «тимчасово» в державну резиденцію в Конча-Заспі, яку перед тим обіцяла віддати дітям — розповідає про порушення? Серйозно?!
Коли я чую від Зеленського «ми проведемо аудит» — мене вивертає ще більше, аніж від «беру під особистий контроль».
Де ці всі аудити? І головне, який від них толк, якщо красти стали ще безстрашніше і більше?
Де повний аудит держави від 2019?
Де аудит землі від 2020?
І купа інших…
Я розумію, про що вів мову Президент, коли на завершення відеозвернення привітав усіх з приходом весни.
Проблема лише з тим, що це вже третя весна, коли ніхто не сидить.
І не буде сидіти, на жаль…
Бо вітати з початком весни за два тижні до літа — пізно.
Вже треба думати про осінь…

Volodymyr Omelyan

В Украине намерены создать сеть из 12 цифровых телеканалов с вещанием на неподконтрольные территории.
«Сегодня принято решение создать бесплатную сеть мультиплекс, чтобы люди смогли смотреть украинское ТВ на оккупированных территориях и не попадали под влияние российской пропаганды», — заявил министр цифровой трансформации Федоров.
По его словам, на это уже выделили деньги, но точная сумма пока неизвестна.
Ключевые слова «уже выделили деньги, но точная сумма пока неизвестна». А вам и не будет известна, товарисч министр — эти деньги «освоят» лично Зе, Ермак и, может быть, Юля Мендель, которую традиционно бросят на развал очередного проекта. Если учесть, что её дебют на провальном телеканале «ДОМ» ещё больше развернул зрителей оккупированных территорий от укрТВ, то теперь умножте такой эффект на двенадцать.
До очередного распила государственных средств осталось три… два… один…
Поделиться:
Загрузка...