Кожен депутат-слуга в ТСК отримує 25 тис

42
#Інсайд ТК Путч: «Мар’яна Безугла, після того як погодилася очолити ТСК, почала отримувати аж по 50 тис дол на місяць, що викликає заздрість колег. Але це не все — кожен депутат-слуга в ТСК отримує 25 тис.

Відтепер Путч та інші громадські активісти будуть уважно стежити, що придбає Мар’яна, її мама професор та батько-бізнесмен.
Хоч треба сказати, що ні робота мами-паталогоанатома, ні бізнес батька-власника заводу «Граніт», де роблять пам’ятники, багато грошей Безуглим не приносить. Хоч і надійний дохід.
P.S. Інформація від депутата-слуги, який любить голосно говорити в ресторані 🙂«
Віктор Уколов

P.S.

Арахамія шкодує, що не можна шантажувати світ ядерною зброєю.

Арестовіч пропонує перейменувати країну на Русь-Україну

Данілов вважає правильним перейти на латиницю
Зеленський хоче провести в Карпатах зимову Олімпіаду
Стьоб розумних людей над цією клоунадою вже напружує.
Зрозумійте: вони не клоуни!!!
Клоуни не могли би домовитися із усіма олігархами і взяти під контроль основні засоби масової інформації, де взагалі немає жодних негативних фактів, які переповнюють наше життя.
.
Клоуни не могли би взяти під контроль усі силові органи, які прощають усе своїм аж до вбивства в ДТП або розкрадання в надзвичайних розмірах владною командою і нищать за безпідставними кримінальними провадженнями будь-кого, хто виступає проти нинішньої влади.
.
Це не клоуни. Це люди, які знайшли технологію.
.
Вони дуркують для вас, висуваючи абсолютно маразматичні ідеї, аби прикрити те, як вони крадуть і нищать державу.
Бла-бла. І всі стібуться над латинкою, а тема вагнергейта відійшла в позавчорашнє.
Бла-бла. І чергове дтп чергового пяного слуги народу забулося.
Бла-бла. І замість вияснення, де ділися субсидії на опалення всі говорять про Олімпіаду.
І ще важливо: клоуни — неосудні. В нашій традиції прощати все блаженним і міським дурникам.
Хоча голлівудські фільми правильно нас вчать, що найстрашніші персонажі ховаються саме за масками клоунів.
Юрій Луценко

Пане Володимир Зеленський, можете не відповідати на запитання, як довго ще будуть покривати нардепа від Слуги народу Олександра Трухіна, який скоїв ДТП в стані алкогольного сп’яніння. Можете мовчати і про те, що зараз осінь, а ваша обіцянка про 1 мільярд посаджених дерев досі не виконується та залишається брехнею. Але Ви не можете мовчати про те, хто «злив» нашим ворогам інформацію про операцію з «вагнеровцями». Чи можете та будете?
.
А ще цікаво, якою була б реакція Зеленського, якщоб Трухін скоїв ДТП в якому постраждали б близькі президента? Цікаво сказав би він ще раз дурню про 1 мільярд дерев, якщоб йому пояснили заздалегідь, що це дурня? А також дуже цікаво, чи покривав би він держзраду, якщо б в нього на Донбасі загинув хоч один друг або близький від рук «вагнерівців»? Це все запитання на які ми знаємо відповіді. Але цікаво те, чи наважиться Зеленський хоч би собі чесно відповісти на ці запитання?…

 

Поделиться:
Загрузка...