Козаки з Брюссельщіни проти збірної Запоребрику

129
Шановне панство! Хочу нагадати, що сьогодні на Чемпіонаті Європи будуть грати файні козаки з Брюссельщіни проти такої команди якій заборонено використовувати форму з прапором Росії, гербом Росії та ще й виконувати гімн Росії. Тож мабуть це буде збірна Запоребрику.
.
Розуміючи, що всі ми з дитинства за козаків з Брюссельщіни, щиро бажаю всім нам отримати задоволення від результату та від того, що справжні козаки Дріс Мертенсенко та Кевін Де Брюйнюк зроблять зі своїми опонентами на полі. Вболіваїмо разом за збірну Бельгії та насолоджуємось тужливим скигленням #мишебраттів з болот.
Ілюстрацію створив мегаталановитий Дмитрий Коваленко.
P.S. Гака — традиційний танець маорі, етносу із Нової Зеландіі.
Гака — це танець війни. Знайдіть на ютубі і погляньте, як маорі його танцюють.
Вперше гаку почали виконувати сотні років тому. За допомогою страхітливих рухів тілом-руками-ногами, криків, вирячених очей, за допомогою лютої експресії воїни намагалися залякати ворога перед кожним боєм. Ну і мобілізувати своїх, зарядити необхідною енергією.
Пройшли століття. Нова Зеландія ні з ким не воює. Але спортсмени перед кожним змаганням танцюють гаку. І співають пісню, де є такі слова: «Це смерть, це смерть! Це життя, це життя! Сонце світить!»
А сам танець місить досить красномовний елемент — рух долоні, яка перерізає горло.
І нічого ж, правда?
А свинособаки вже тиждень рвуть дупи, бризкаючи слиною на форму нашої збірної.
Чекаємо на рішення футбольного начальства.
Слава Нації! Смерть ворогам!

З 11 червня по 11 липня відбудеться футбольне Євро-2020. 

Положення команд у всіх групах турніру.

17 березня минулого року УЄФА ухвалив рішення про перенесення чемпіонату Європи з футболу на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Вперше в 60-річній історії чемпіонату Європи фінальний турнір пройде по всьому континенту. Поєдинки пройдуть в Лондоні, Мюнхені, Севільї, Санкт-Петербурзі, Баку, Римі, Бухаресті, Копенгагені, Будапешті, Глазго і Амстердамі.

24 команди поділені на шість груп по чотири в кожній. В 1/8 фіналу виходять по дві найсильніші команди з кожної групи і чотири володарі кращих третіх місць.

На турнірі виступить і збірна України, яка у своїй групі зіграє проти Нідерландів, Австрії та Північної Македонії.

Група A

Група B

Група C

Група D

Група E

Група F

zn.ua

 

Поделиться:
Загрузка...