Корумповані веселунчики вирішили ліквідувати Україну

271

Дивлюсь на цифри проекту Бюджету на 2021-й рік…

Не претендую на суперфахову обізнаність, але збільшення фінансування бюрократичного та правоохоронного апарату, в умовах Війни за Незалежність та при Пандемії — це повний капець! (Уникаю російських матюків…)

— Сектор Національної безпеки і оборони — реальні мінуси…

— Освіта як головна запорука розвитку української нації та держави — без будь-яких перспектив…

— Охорона здоров’я мого Народу — «хай виживають «хохли» як можуть»…

— Культура — «95-й квартал», «вєрка сердючка», «шароварщина», «русскіє-народниє» і «нетрадиційні»…

Ці “хлопчики і дівчатка”, «андрюши і маши», «льоні та вітольди», корумповані веселунчуки та найголовніше, деколи «обдовдані» невідоме чим, що під час Війни, опинилися на владному Олімпі, все ж, вирішили спробувати «тихою сапою» ліквідувати нашу Державу Україну…

Такий у мене висновок із їхнього бюджетотворення, зовнішньополітичного капітулянства і внутрішньодержавного хаосу…

Та, у цих «гавриків» нічого не вийде. Бо, достатньо в Україні Патріотів, готових віддати свої життя, боротися і перемагати, жити в ім’я самостійності і соборності нашоі Батьківщини…

Переконаний у цьому.

Все буде Україна!

Дмитро Ярош

Йозеф Кнехт:
Після вчорашнього відео НАБУ стало зрозуміло,як Герус увійшов до трійки найбагатших Слуг. На записі зазначено, що члени комітету Геруса лише за правки по вітровій генерації отримали по 80 тис.дол. І це лише за правки до одного закону. А скільки отримали за імпорт е/е з росії?
Бюджет 2020 — дефіцит бюджету 300 млрд. За 1 півріччя план видатків не виконано на 51 млрд., це при тому, що узеленські зменшили ці видатки на 77 млрд.
Бюджет 2021 — дефіцит бюджету 279 млрд.
Це справжній прорив. Ми на порозі кінця епохи бідності, далі прірва.
У 2021 році витрати на Офіс президента збільшаться на 40%. В наступному році пропонують збільшити витрати на утримання Зеленського. А ви бачили як він працює?! Вже навіть і говорити бідний не може. Вийде трудяга до мікрофону і тільки «бе» та «ме» — падає на передні ноги.
Букви:
Державне управління справами просить мільярд гривень з бюджету на 2021 рік для надання медичних послуг народним депутатам, членам Кабміну, працівникам ОП, апарату ВР та іншим чиновникам.
Це на 200 мільйонів більше, ніж цього року
Angrybeardman:
Мав недавно розмову з звичайною людиною,яка не користується соцмережами. Інтернет для покупок,ютуб,онлайн перегляд фільмів після роботи.
-10млрд Суркісам — не чув
-Операція Вагнер — не чув
-Єрмак зашквари — не чув
-Фокін і ко — не чув.
І ще купа всього — не чув
Їм норм — все ок
Леусенко (з криївки)
Зеленський покриває корупціонерів,
забороняє українським військовим відкривати вогонь у відповідь на стрільбу окупантів, капітулює перед агресором,
саджає в тюрми патріотів, ветеранів, волонтерів,
пригрів регіоналів та російських агентів.
І ми терпітимемо паршивця ще 3,5 роки?
Oleksandr Piddubnyy:
Підрив газогону в Чабанах — аргумент для Європи на користь Північного Потоку-2 — «в Україні нездатні встежити за газогоном». Росія посилюватиме тератаки (спроба підривів потягу з пальним та рівненського водозабору), бо нема залізної завіси з РФ і системної антиросійської роботи.

 

Поделиться:
Загрузка...