Контррозвідники СБУ підтвердили затримання колишнього «очільника» підпільної в’язниці «Ізоляція»

95

Контррозвідники СБУ затримали у Києві колишнього найманця «ДНР», очільника незаконної в’язниці на окупованій території Донецької області «Ізоляція».

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За інформацією силовиків, цей чоловік організовував та брав безпосередню участь у вбивствах і катуваннях протиправно ув’язнених громадян України.

Наразі стосовно колишнього російського найманця проводяться визначені законодавством процесуальні дії. Зокрема щодо його доставки до суду для обрання запобіжного заходу, а також отримання додаткової інформації про його протиправну діяльність.

Зловмисника затримали у межах раніше відкритого кримінального провадження за 4 статтями Кримінального кодексу України:

— ст. 149 (торгівля людьми);
— ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації);
— ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань);
— ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни).

Нагадаємо, 9 листопада колишній бранець російських окупантів Станіслав Асєєв повідомив про затримання головного воєнного злочинця «Ізоляції» Куліковського.

Контррозвідники СБУ підтвердили затримання колишнього очільника підпільної вязниці Ізоляція Куліковського 01 

Про затримання повідомив також заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.

«Сьогодні вночі о 2.30 в Києві затриманий Денис Куліковський «Палич»,представник НЗФ РФ та керівник катівні «Ізоляція» в Донецьку. Підозрюваний в організації, участі у вбивствах і тортурах затриманих українців. Ще один яскравий приклад невідоворотності покарання. Скільки б років не пройшло, а факти вбивств, катувань, торгівлі людьми, створення незаконних збройних формувань та терорганізації, порушення законів та звичаїв війни не залишаться безкарними. Санкція має бути довічне позбавлення волі», — повідомив Мамедов. 

P.S. ДУШОГУБ

У Києві співробітники СБУ заарештували терориста ДиРи Дениса Куліковського, кличка «Палич». Переоцінити важливість цієї події просто неможливо.
Уявіть що році так у 1944-му британці в Лондоні заарештували б колишнього коменданта концтабору Освенцим? Саме це сталося щойно. Куліковський — кат, садист і убивця. Він один з керівників концтабору «Ізоляція» створеного терористами ДиРи у центрі Донецька. Назву концтабір здобув тому, що створили його на території колишнього мистецького фонду «Ізоляція», який у свою чергу був відкритий на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів.
Полонених українських солдат, осіб запідозрених у співчутті до України і посто всіх кого бойовики кинули до концтабору, в «ІЗоляції» били, катували електричним струмом, гвалтували, імітували страту. Про «Ізоляцію» багато написав Станісла Асеєв — колишній в’язень цього пекла.
Проте Куліковський виділився навіть на загальному тлі. Колишні в’язні розповідали, як цей тип ув’язнених бити і катувати полюбляв особисто. Ще — милувався на тортури що їх здійснювали його підлеглі.
Тепер потвора в руках української контррозвідки.
Без перебільшення, я преклоняюся перед офіцерами СБУ які зловили цього покидька. Я не дивуюся що прийняли його в Києві. Ці виродки вже не раз ловилися на тому, що з окупованих териотрій вони їздять не в Росію, а до цивілізації — до України.
Мене тільки одне турбує. Що спіткатиме цього горлоріза надалі? На кого його поміняють?
Бо чомусь сильно я сумніваюся, що за нинішньої влади «какая разніца» цей душогуб потрапить до української в’язниці. Зеки-українці його б там зустріли… Проте…
Дмитро «Калинчук» Вовнянко
В новости, что в Киеве задержан один из комендантов концлагеря Изоляция (2015-2018) «Палыч», который пытал людей током при помощи тапика, вырывал зубы и (спустя несколько дней без сна) пропускал через бутафорские расстрелы, лакмусовая бумажка в какое кровавое Сомали, Москва превратила восток Украины.
2015 год и уже штатное место коменданта. Спустя только год после начала конфликта в Донецке был уже оборудован пыточный конвейер и бетонный мешок на десятки мест — первейшая и необходимая вещь для выживания «республики».
Свое Лобное место и свой Пыточный приказ тайных дел.
Но в построенном своими собственными руками раю, новороссам не живется. Не принимает их украинская земелька.
Не хочется этим джентльменам взрываться по дороге на собственную свадьбу, кататься в лифте, вешаться на подвале и получить сердечный приступ, попив чаю.
Не хочется, чтобы снимали танками как Плота, чтобы пытали как Лягина или как несколько сот добровольцев из РФ пропустили через подвалы, прессинг, издевательства и побои.
Не хочется, чтобы ИХ голова плавала в Кальмиусе в центре Донецка.
И бегут они через линию соприкосновения — кто за пенсией, кто по бизнесу, кто к родственникам, кто вылететь в теплые края по паленым документам.
Ну, что же, как говаривала Мария Антуанетта по дороге на эшафот — «Для меня все скоро кончится, а для вас все только начинается». Добро пожаловать в Украину.
Поделиться:
Загрузка...