Конєц войнє і діскотека

55
2019 р.
«ЄС»:
— Ви правда не бачите, що вам брешуть? Це ж маріонетки Коломойського! У Зеленського ж офшори, які «баригі»? За Зє ж жодного державника-професіонала, його підтримують реваншисти! Який в сраку Рейган? Чого кінець епохи? Гідності?
Всі такі:
— Ура! Ні обіцянок, ні пробачень! 10% за баригу! 40% ВВП! Порог економічного прорива! Вєшать порохоботов! Какая разніца??? Конєц войнє і діскотєка!! Олімпіада і Лас-Вєгас!
2020 р.
«ЄС» така:
— Які розведення? Які перемир’я? Війна триває і триватиме! Коломойський з олігархами підминає енергетику, призначаються люди Януковича, хіба не видно? Моновлада бреше про економіку і ковід, заарештовує військових! Ви правда не бачите??
Всі:
— Успокойтєсь, парахаботікі! Он стараєтся! Лавіна інвестицій з Оману! Зниження таріфов вдвоє! Майстри спорту з короновіруса! Нє туда полєзлі! Забудут кровь! Воінствєнноє меньшинство! Діснейленд і украінская вакцина!!!
Початок 2021 р.
«ЄС»:
— Ну знаєте, все гірше ніж здавалося. Армію деморалізують, ковідний фонд пограбували, міжнародну підтримку просрали, Путін готує наступ.
Ви правда не бачите, що ОП зливає спецоперації, Зеленський готує узурпацію, та веде країну до краху? Ви шо, лохі?
Всі:
— Он стараєтся! А прі вашем Порошенко лучше было?! 1000 000 000 дерев зато! Повне і всеосяжне! Комсомольци, нікакіх виводов! Позітів надо іскать! Простиє рєшєнія! Рєзультати! Сексі-партія! Нє то шо ви! Спутнік в нєбє!
Кінець 2021 р.
….. Всі (ну, майже):
— Нам брехали! Це популізм! У Зеленського офшори! Влада краде і підіграє Кремлю! Путін готує наступ! ОП зливає спецоперації! Переслідує журналістів! Моновлада готує узурпацію та веде країну до краху!
Ми лохі, Зеленський гріб!
«ЄС»:
……. — Бо-оожее-е-е-е-е…. (фото бабусі, за вікном якої перебуває якесь кончене)
Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...