Комітет Сенату США підтримав «Акт про партнерство з Україною»

66

В середу Комітет Сенату США підтримав законопроект з «Безпекового партнерства з Україною».

Представляючи законопроект, голова Комітету сенатор від Демократичної партії США Боб Менендес назвав ініціативу «своєчасним сигналом» на підтримку України.

«Уже сім років після російського вторгнення, українські військові продовжують самовіддано захищати свою Батьківщину від російських сухопутних, морських та кібернападів, які порушують український суверенітет і безпеку, — заявив Менендес у своєму виступі. — Я з гордістю приєднуюся до сенатора Ріша щодо законопроекту про «Безпекове партнерство з Україною» — пакету довгострокової допомоги, який демонструє нашу двопартійну відданість безпечній Україні. Як ми усі знаємо, безпекова ситуація дедалі погіршується, адже тисячі російських військ накопичуються на кордоні України. Цей законопроект не міг бути більш своєчасним, аби надіслати світу меседж, що ми підтримуємо Україну».

Напередодні Менендес обговорив ініціативу з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. У разі затвердження, законопроект «збільшить військову допомогу Україні в цей критично важливий час і надішле потужний сигнал нашим друзям в регіоні», написав Менендес в соцмедіа. Проект передбачає збільшення розмірів щорічної допомоги Україні, включно з наданням летальної зброї.

Співавторами законопроекту, внесеного до Сенату 17 березня, стали сенатори від обох провідних партій США: Джим Ріш, Боб Менендес, Роб Портман, Джин Шагін, Кріс Мерфі та Джим Баррассо.

Для того, щоб набути сили закону, законопроект має бути проголосовано в Сенаті та в Палаті Представників і підписано президентом.

P.S.

117-й КОНГРЕСС
1-я сессия
С. 814

Для продвижения безопасного партнерства с Украиной и для других целей.


В СЕНАТЕ СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ
17 марта ( день законодательства , 16 марта) 2021 г.

Мистер Риш (сам за себя, мистер Менендес , мистер Портман , мистер Мерфи , мистер Баррассо и миссис Шахин ) представил следующий закон; который был прочитан дважды и передан в Комитет по международным отношениям.


СЧЕТ

Для продвижения безопасного партнерства с Украиной и для других целей.

Будет ли это принято Сенатом и Палатой представителей Соединенных Штатов Америки на собрании Конгресса,

РАЗДЕЛ 1. КРАТКОЕ НАЗВАНИЕ .

Этот Акт может именоваться «Акт о партнерстве в сфере безопасности Украины от 2021 года».

SEC. 2. ВЫВОДЫ .

Конгресс делает следующие выводы:

Конгресс считает, что:

Это политика Соединенных Штатов —

В течение финансовых лет с 2022 по 2026 год поставке излишков оборонных изделий в Украину будет отдаваться такой же приоритет, как и другим странам и регионам в соответствии с разделом 516 (c) (2) Закона о внешней помощи 1961 года ( 22 USC 2321j (c ) (2) ).

SEC. 10. СТРАТЕГИЯ ПО ЛИШНЕЙ ЗАЩИТЕ ОТ СОЮЗНИКОВ .

Конгресс считает, что:

В этом Законе термин «соответствующие комитеты Конгресса» означает:

Поделиться:
Загрузка...