Командувач Сухопутних Військ ЗС України зустрівся з американською делегацією

91

В Командуванні Сухопутних військ Збройних Сил України відбулася зустріч Командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-полковника Сергія Попко з делегацією Збройних сил США на чолі з командувачем Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майором Девідом Болдвіном.

Метою візиту було обговорення подальших напрямів військового співробітництва між Сухопутними військами Збройних Сил України та Національною гвардією штату Каліфорнія в рамках надання всебічної допомоги Україні від Уряду США.

Сторони обговорили питання щодо перспектив співпраці у розвитку військового співробітництва та визначили пріоритетні напрямки подальшої спільної роботи.

Командувач Сухопутних військ ЗС України подякував американським колегам за підтримку та практичну допомогу, яку надає Уряд США нашій країні.

— У рамках складної воєнно-політичної ситуації в Україні сьогоднішня зустріч ще раз підтверджує, що ми знаходимося на правильному шляху і всі наші зусилля в сфері військового співробітництва будуть спрямовані на підвищення рівня взаємної довіри та дружби наших країн і ця спільна діяльність буде сприяти зміцненню безпеки та стабільності, — підкреслив генерал-майор Девід Болдвін.

Також американську делегацію поінформували про основні напрямки реформування, а також перспективи розвитку Сухопутних Військ ЗС України.

Прес-служба Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України

P.S. У районі ООС відбулися масштабні командно-штабні навчання

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбувалось тренування з органами військового управління та підрозділами бойових бригад. Тренування відбувалось у декілька етапів.

Насамперед – керівництво та офіцери штабів відпрацьовували дії із планування та прийняття рішень в умовах різкої зміни військової обстановки в районах відповідальності. Слід зазначити, що штаби усіх рівнів працювали на рухомих пунктах управління.

Особовий склад підрозділів, залучених до навчання, практично виконував прийняті в процесі роботи штабів рішення. До навчань залучались, як сухопутні, так й авіаційні складові підрозділів ООС.

Поделиться:
Загрузка...