Команда Зеленського продовжує створювати свій зелений велосипед

67

Кажуть, на зустрічі президента з олігархами ті його повідомили , що економіка в піке. Й всьо пропало.

Але для цього можна було зустрітися не з олігархами, а з ФОПами, й ті б пояснили все президенту ще в більш доступній і емоційній формі, в стилі вдячного глядача 95 кварталу. Уряд технократів за 5 місяців угробив українську економіку. Непоступлення в бюджет , на митниці — колосальні. Хто за це відповість? Де всі ці міністри? Ви ще пам’ятаєте їх прізвища? Нагадаю, уряд технократів призначив особисто Зеленський і за нього безвольно і бездумно проголосували слуги.

Вже за 2 тижні вам скажуть, що в економічній катастрофі, яка накриє країну, винувата пандемія. В цьому буде лише доля правди, але не вся. Команда Зеленського — це вірус , який своєю непрофійністю знищує українську економіку . Нагадаю, наша команда в травні 2019 залишила наступникам золотовалютні запаси в еквіваленті 49,5 млрд грн ( що з ними зараз?). І 29,5 млрд на єдиному казначейському рахунку. В лютому 2014 ми отримали країну, де на єдиному казначейському рахунку було…. 108 тисяч!!!!!! грн, й в умовах війни показали, як вивезти країну з кризи. Слуги демонструють, як в кризу країну ввести.

Сьогодні в Києві колапс через закрите метро. Вчора ми намагалися довести , що в усіх європейських столицях метро працює, але з жорсткими обмеженнями ( що ми повністю підтримуємо). Але ні, команда Зеленського продовжує створювати свій зелений велосипед і несе на ньому українську економіку в прірву.
Р. S. Наші експерти готові доєднатися до антикризового штабу , аби допомогти приймати професійні і продумані кроки .

***
Щодо незабезпечності армії засобами індивідуального захисту.
Військові передають волонтерам, що армія не забезпечена ні респіраторами, ні масками, ні дезінфекторами. Між тим це чи не найбільше в країні масове скупчення людей, що постійно перебувають разом.

Після перемоги Зеленського армія взагалі перетворилась на пасинка і про неї дбають далеко не в першу чергу, як це було раніше.

В історії України вже були події, коли через хворобу українське військо програло війну і втратило державу. Епідемія взимку 1919-1920 р фактично знищила військо Директорії УНР під командуванням Петлюри. Від тифу тоді загинули 25 000 бійців. Тому проблема забезпечення армії засобами захисту тепер — це питання національної безпеки.

Iryna Gerashchenko

P.S. Київ. Навіть не година пік… Зупинка транспорту. Ці люди ідуть на роботу, яку мусять виконувати, щоб Україна жила. Вони медики, працівники супермаркетів, критичної інфраструктури. В них немає масок, бо їх немає ніде. Або- продаються в ціну їх зарплати. Всі ці люди зараз знаходиться в зоні ризику зараження не лише короновірусом , а звичайними ОРВІ, грипом,тому що це масове скупчення людей. Спровоковане бездумними діями аферистів у владі. « Європейська Солідарність « ще раз звертається до Зеленського і його молодої команди. Це не серіал, а життя і здоров‘я людей.Другого дублю не буде. Припиніть хаотичні і бездумні кроки. Метро має працювати. Його мають дезінфікувати. Маски повинні продаватися доступно чи роздаватися на підприємствах, хоча б в лікарнях, де в медперсоналу їх немає. Ми за карантин і самоізоляцію, але проти апокаліпсису, який ви наближаєте.

Поделиться:
Загрузка...