Команда Зеленського боїться Путіна

214
Нова влада публічно підтримує європейську та євроатлантичну інтеграцію України, втім, мало що робить для цього на практиці

 Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко в інтерв’ю для Gazeta Wyborcza (Варшава, Польща).

«З моєї ініціативи курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію записано у Конституції, щоб ніхто не насмілився його змінити. Нові представники влади декларують, що вони за НАТО, але мало що роблять, щоб досягнути цієї мети. Інтеграція з Альянсом -це щоденна важка праця над реформуванням країни. А вони навіть не поїхали на недавній саміт НАТО в Лондоні, бо були дуже зайняті», — зазначив Порошенко.

На думку Порошенко, команда президента Володимира Зеленського боїться образити Володимира Путіна.

«Я намагаюся не критикувати нову команду, а давати їй поради. Коли вони відмовились від поїздки до Лондона, я вніс до парламенту проект постанови про надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО — дорожньої карти повного членства. Не треба бла-бла-бла, що ви за Альянс. Треба діяти так, як працював я для запровадження безвізового режиму з ЄС», — додав Порошенко.


P.S.

Це, звісно, гнітюча хйня, коли президент твоєї країни, сидячи десь в якісь каптьорці в оточенні маргіналів і ЗМІ, заїкається, бекає, укає і говорить дослівно «В мене нема часу думати. Думати стратегічно«.

Можна шукати і знаходити будь-які виправдання цьому пздєцу, але це пздєц неописуємий. Особливо якщо згадати ті часи, коли президентом був Порошенко і йому стоячи аплодували конгресмени і сенатори від обох партій в Конгресі США.

Це сором.
Просто сором і ганьба на весь світ.

Mason Lemberg

Мой план «7 шагов» по прекращению войны, которую россия ведёт против Украины.

1. Полное и безоговорочное прекращение огня.
2. В течении недели вывод российских оккупационных войск с территории Украины.
— так же вывод в россию или же разоружение и безоговорочная капитуляция всех незаконных вооруженных формирований (1 и 2 армейские корпуса так называемых ДНР, ЛНР). Срок — неделя.
3. Обмен пленными и удерживаемыми лицами «всех на всех». Россия в течении трёх дней обязана вернуть всех, незаконно ею удерживаемых граждан Украины.
4. Восстановление подразделениями ВСУ полного контроля над границей Украины.
5. Проведение спецоперации силами СБУ и подразделениями НГУ на некогда оккупированной территории по выявлению тайников с оружием, агентурной сети и так далее.
6. Утверждение в рамках Совбеза ООН суммы репарации которую должна будет выплатить россия за оккупацию украинских территорий. Причём сама страна-агрессор не принимает участие в обсуждении суммы.
7. Там же должна быть озвучена дата полного вывода российских войск из оккупированного Крыма. Максимум два месяца с даты заседания.

В случае не выполнения любого из пунктов, Совбез ООН должен ввести драконовские санкции в отношении россии. Прекращение всеми странами торговых отношений (полное эмбарго). Заморозка всех финансовых счетов граждан РФ во всех банках мира. И так далее… Чтобы сукам неповадно было.

Олексій Петров

Поделиться:
Загрузка...