Колишній прем’єр Гончарук погрожує «повернутися в політику»

105
Колишній прем’єр Гончарук погрожує «повернутися в політику» в якості ще більш «нового ліца», ніж він був на фотографії з Коломойським в кабінеті у Зеленського.

Звичайно, колективна пам’ять українського виборця специфічна, схильна піддаватися впливам маніпуляцій, тому у прем’єра на самокаті є шанси знову стати «тєхнократом» і «реформатором».
Але насправді пан Гончарук виконав роль гумового виробу, з використанням якого акціонери зеленої влади згвалтували економіку, реформи, деолігархізацію і здоровий глузд, про це не можна забувати.
Саме за його «управління» відновилися поставки енергоносіїв з РФ, що призвело до тепершньої кризи з тарифами та проблем в енергетичній галузі.
Це він за вказівкою тодішнього голови ОП Богдана почав наступ на децентралізацію, обмеживши можливості місцевих бюджетів.
Це при ньому олігархи повністю відновили свої впливи на державні підприємства і стали зменшувати цифри прибутків — а тепер наприклад «Центренерго» Коломойського в мільярдних боргах, «Укроборонпром» пограбовано для подальшого «реформування», навіть успішний «Нафтогаз» став збитковим.
Це уряд Гончарука фактично припинив роботу з МВФ, а натомість набирався кредитів на втричі гірших умовах;
це при ньому розпочалося падіння промисловості, навіть було створено «штаб» з її порятунку на чолі з «економічним чудом» Міловановим;
це тоді було скорочено субсидії, а бюджети на силове обслуговування влади навпаки збільшено;
врешті решт це під його «реформаторським» оком на початку епідемії коронавірусу розпродавалися запаси медичних масок.
Тисячі рішень і сотні кадрових призначень під прикриттям «нових ліц» уряду Гончарука повернули мафіозну систему і відкинули Україну в стан феодалізму часів Януковича.
Тому «повернутися в політику» цей персонаж в ідеалі повинен через свої свідчення в суді по справі участі в наймаштабнішому пограбуванню країни з 90х років та сприянню відновлення корупційних впливів олігархічних кланів на економіку держави.
Фактів і доказів цього колективний Горчарук залишив достатньо, справа в запиті суспільства на покарання тих, хто так підло скористався його довірою і довів до економічного краху.
Поделиться:
Загрузка...