Коли нова влада починає переслідувати очільників попередньої

218

У цивілізованих країнах із крайньою підозрілістю ставляться, коли в державах напівдиких, де нормальної правоохоронної-судової системи немає, нова влада починає переслідувати очільників попередньої (випадок Януковича був винятком із правил).

Якщо справ розслідується багато, а деякі з них відверто висмоктані з пальця (як от «зловживання» Порошенка при спецконфіскації мільярдів Януковича чи при направленні українських суден з одного азовського порту в інший, де законність дій української влади визнана міжнародним трибуналом), довір‘я до таких розслідувань стає ще менше.

Коли оприлюднюються записи розмов керівника центрального правоохоронного органу країни, де чітко визнається, що справи проти екс-президента замовляються і керуються з ОПи, вірогідність, що до слідства хтось взагалі поставиться з повагою, падає до нуля. Коли екс-генпрокурор (донедавна 100-відсотково свій) розповідає, що на нього тиснули, аби підписав підозри Порошенкові, хоча там взагалі відсутня доказова база, довіра йде в конкретний мінус.

І тут на сцені з‘являється Венедиктова. Котра не просто має конфлікт інтересів (бо не пройшла конкурс до Верховного суду, щодо якого порушує справу проти Порошенка), а й намагається звинуватити екс-президента в зловживаннях — при тому, що європейці неодноразово визнавали конкурс до ВС зразком прозорості.

Знаєте, я думаю, Порошенко має радіти, що переслідувати його взялися такі відверті імбецили. Бо щойно тепер якесь із розслідувань почне прогресувати, Захід (через МВФ) затисне Янелохові яйця в лещата не гірше, ніж зараз це робиться через Коломойського.

Karl Volokh

Голову Офісу Зеленського ловлять на корупційних оборудках з його братом, задокуметованими на «плівках Єрмака». Сам Зеленський в цих оборудках приймав найактивнішу участь, як мінімум в одному епізоді по Енергоатому, коли вимагав звільнити його голову — Недашковського і призначити на його місце Купчака, який на плівках ізрєкає просто кредо всієї їхньої нової епохи: «коррупцию можно победить, а можно перенаправить в свое русло».

Вимоги Зеленського до Уряду призначити цього Купчака в Енергоатом вже десь надійно задокументовані і чекають свого часу, що настільки ж надійно підвішує Вовіка за яйця.

І в цей момент 200% Генпрокурор Зеленського відкриває справи проти Порошенка. При чому формулювання цього, за висловом їхнього ж колишнього Генпрокурора — «юридичного трешу», настільки дебільні, що не мають жодної перспективи окрім підірвати імідж України в очах Заходу, як країни, що обрала демократичний шлях.

Прийшла весна — час саджати. Так вони казали? Ні, саджати їх треба було раніше. А зараз через їхні оборудки вже загинули люди, бо під час епідемії не отримали належного медичного забезпечення. Коли через дії мародерів є загиблі, мародерів не саджають. Мародерів стріляють.

Джон Сміт

Генпрокурор Венедіктова відкрила п‘ять справ на п’ятого президента України Петра Порошенка.
Це не стало несподіванкою. Саме для цього Зеленський її і призначав. І в ДБР, і в ОГП. «Двійочниця», яка з тріском провалилася на конкурсі до Верховного Суду України, була призначена в ДБР, де сфабрикувала підозру щодо призначення суддями Верховного Суду тих, які з честю пройшли конкурс. А коли Генеральний прокурор Рябошапка відмовився підписувати цей абсурд, її призначили Генеральним прокурором. І вона зареєструвала своє ж подання.
Такі «двійочники» найбільше підходять для виконання брудних антизаконних дій та свавільних вказівок з ОП.
Це продовження політичних репресій і спроба узурпувати владу.
Розпочинати політичні переслідування в час, коли країна перебуває у глибокій економічній та епідеміологічній кризі, – вершина цинізму.
Але за розвал економіки, за злочинну недбалість, за усі непрофесійні кадрові призначення доведеться відповідати.
Перед історією і перед українським народом. Незадовго.
А нас не залякати і не зламати. Клоуни не бувають страшними, вони бувають лише смішними або жалюгідними. Але, на жаль, можуть натворити великої біди.
Зеленський має піти.

Андрій Парубій
Поделиться:
Загрузка...