Це колаборант з Маріуполя.
Чувак вчився у виші в Харкові, потім повернувся до Маріуполя, був адвокатом, мав декілька автівок, гаражів, їздив з українським паспортом відпочивати за кордон…
А потім до Маріуполя прийшли асвабадітєлі і асвабаділі його від всього цього «мірского»: всі тачки, гаражі, речі, гроші — все згоріло.
І тепер чувак став по-справжньому щасливий. Дурне поїхало в турне — вєлічієм росіі надихатися.
Це він в Улан-Уде — в Бурятії, де на вулицях не залишилось більше чоловіків бурятів (бо ми чудово знаємо, де вони всі).
Зате був, є і буде, як-то кажуть: дєдушка лєнін, тепер — з латинською V (мабуть, тому шо Volodya, чи шо).
Колаборант стоїть задоволений біля лєніна і травить «анєкдоти» про українців: якщо кожен повалений в Україні лєнін забєрьот з собой нєсколько украінцев (тобто приб’є), то будєт уже лєгчє — каже шматок лайна.
Я все це пишу, щоб: ніколи не забувати; ніколи не прощати; щоб ви знали, які вони — колаборанти і зрадники України.
А ще, можливо, хтось впізнає цього покидька і через когось йому передадуть привіт в Маріуполі, куди він збирається повертатися (ми ж знаємо, що в Маріуполі є і ті українці, які чекають на ЗСУ, і не тільки чекають).
Відраза і лють до цих мразот ще більше, ніж до окупантів, бо ті — відкриті вороги і з ними все зрозуміло.
А ці обертні ходили весь цей час поміж нас, по нашій святій землі, користувалися можливостям, які надавала їм Україна, і так легко продалися ворогам — за смердючу подачку і за дєдушку лєніна. Гірше того — таких чимало і досі ходить серед нас…
Принагідно нагадаю, що в центрі Одесі, на площі 10 квітня все ще не демонтовано ордєн лєніна, більше того — його старанно миють і натирають, щоб громадянин росії Труханов — мер Одеси — міг насолоджуватися краєвидом на площу зі свого будинку. Як же йому не вистачає, мабуть, отакої голови володькі ульянова — як в Улан-Уде.
Перефразовуючи вологі фантазії манкурта з Маріуполя, скажу так: якщо б при кожному поваленні лєнінів в Україні, на росію їхав з України (з квитком в один кінець) хоча б один потенційний (або діючий) колаборант, або хоча б один українофоб чи русофіл, дихалося б нам зараз трохи легше. Особливо, якщо б це зробили деякі мери деяких українських міст.