Повне зелене дно: Кіркорова виключили зі списку осіб, що загрожують нацбезпеці України

342

Міністерство культури та інформаційної політики на звернення СБУ виключає росiйського спiвака Філіпа Кіркорова зі списку осіб, що загрожують нацбезпеці України.

Про це йдеться на сайті МКІП.

“Відповідно до нового листа Служби безпеки України, з проханням відізвати попередній лист щодо включення Філіпа Кіркорова з попереднього переліку осіб, що загрожують національній безпеці України, – МКІП виключає Кіркорова з цього списку”, – йдеться у повідомленні.

Відтак наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 22 червня 2021 р. No 446 “Про оновлення Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України та його оприлюднення на офіційному ффвебсайті” cкасовано.

Обидва накази, як про включення, так і скасування включення, видані на підставі відповідних листів СБУ. Вони вiдповiдно до ст. 15 закону “Про кінематографію” передбачають безумовність дій МКІП щодо включення чи виключення громадян іноземних держав з переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці.

“Включаючи чи виключаючи тих чи інших осіб з переліку міністерство здійснює лише адміністративну технічну дію щодо оприлюднення у визначений законодавством спосіб рішення компетентних органів (у даному разі СБУ) щодо кваліфікування дій іноземних громадян, які призводять до їх включення до переліку осіб що становлять загрозу національній безпеці”, – пояснили у міністерстві.

При цьому як причини включення, так і причини виключення осіб зі списку СБУ у своїх листах до МКІП не зазначає.

P.S.

1. Кіркоров порушує українські закони.
2. СБУ 22 червня включає Кіркорова до чорного списку за порушення законів.
3. Кіркоров записує відео, де називає українську владу «недалёкой» і «глупой».
4. СБУ, вочевидь за дорученням Офісу президента, одразу ж 27 червня скасовує власне рішення і прибирає Кіркорова з чорного списку.
5. З цього можна зробити висновок, що Офіс президента підтримує порушення українських законів і не вважає за потрібне боротись за Крим. Бо це ж друзі президента. А друзям президента можна все. Наразі в нас нікому боротись за Крим і захищати закони.
Ще три роки.
Petro Shuklinov

.

Кіркоров: «Крим — ето мойо любімоє мєсто в Россіі!» (с)
«В НАШЕМ Криму, Владімір Владіміровіч» (с)
СБУ: В список загроз нацбезпеці України!
Теж СБУ: Виключити зі списку загроз нацбезпеці України!
Просто проізошла чюдовіщная ошибка, а нам ще «Папіка» в РФ продавати, а равно і другіє шедеври.
Які ж вони мерзенні, це жесть.
ps. «через судові прецеденти», пишуть.
Виглядає гнилою відмазкою — ВОСЬМИЙ РІК КРИМ ОКУПОВАНО, досі документи не навчимося оформлювати?
Валерій Прозапас

Повне зелене дно…
Рашиста Кіркорова щойно ВИКЛЮЧИЛИ з «чорного списку». СБУ терміново прибрало його зі списку осіб які загрожують нацбезпеці. І плювати що кілька днів назад пропутінського «виконавця» та ж СБУ внесла до цього списку.
Видно Зеленський особисто вирішив захистити русского друга від нападів «проклятих українців».
Черговий прогин перед Кремлем зарахований. Путін задоволений. Тепер ще й дасть подивитись собі в очі, побачити «мир».
Знаєте, те що відбувається останнім часом — це відверта прокремлівська окупація інформаційного простору: Баста, Мєладзе, Джиган, тепер Кіркорав. Хто далі? Та давайте вже кличте Баскова і Повалій. Щоб мабуть особисто на День Незалежності «спелі» разом з Потапами та іншими «звьоздамі».
Здобули…падаємо з кожним днем в обійми «русского міра»…
Андрій Смолій

СБУ визнала народного артиста України Кіркорова загрозою нацбезпеці. СБУ організація принципова і тому вже через день передумала. Виходить, що візити до окупованого Криму й підтримка путінської агресії — це ж такий дріб’язок, хай заробляє копієчку як може. Ці сім секунд свідчать, що Філіп має реальну владу над Зеленським.

Вахтанг Кіпіані

Вероятно, самое трудное в жизни — это заставить других людей соблюдать закон, особенно если ты демонстративно его нарушаешь!
За последние 4 дня СБ Украины дважды диаметрально, и не менее официально меняло своё мнение в отношении Филиппа Киркорова.
Ещё 23 июня он нес угрозу национальной безопасности Украины за поддержку оккупации Крыма.
Но уже 27 июня СБ Украины направила в МинКульт новое письмо, в котором настоятельно попросило исключить его из перечня лиц, которые угрожают национальной безопасности Украины.
Тут два варианта:
Или Филипп Бедросович за эти 96 часов перерастал представлять угрозу национальной безопасности или одно из двух….😏
Это действительно трудно понять и ещё труднее пояснить.
Если твой друг демонстративно посещает Крым и также демонстративно поддерживает его оккупацию, то этот человек уже точно не твой друг, тем более если ты Президент.
Включить/исключить публичного человека из списка лиц несущих угрозу твоей стране — это не хлопанье форточкой.
Это влечёт последствия.
Вне всяких сомнений СБУ поступило правильно забанив Киркорова в Украине.
Есть правило — есть нарушение правил — есть реакция.
Президент поступил абсолютно не правильно подняв трубку вертушки и в ультимативной форме надавив на своего старого приятеля, а по совместительству Главу СБ Украины, чтобы он немедленно подготовил в Минкульт новое письмо.
Причина отнюдь не в деньгах, Абсолютно нет.
Причина в старой дружбе и многолетнем сотрудничестве между Владимиром Александровичем и Филиппом Бедросовичем.
Владимир Александрович дал слабину перед старым другом, ему неудобно за произошедшее и он изменил ранее принятое решение.
Невозможно бороться с внутренними олигархами, коррупцией и противостоять в войне с РФ, особенно если ты не можешь отказать старому приятелю и ради него публично нарушаешь правила.
Все великое зло начинается с мелочей и компромиссов.
Поделиться:
Загрузка...