Його стадіон буде зовсім не таким, як у Порошенка. «Тє»

88
В 50 хвилинах інтерв’ю Порошенка більше сенсів та відповідей на головні питання країни, ніж в усіх «марафонах» і відосіках Зеленського.

Ні, навіть не так — більше, ніж в усіх 2,5 роках «правління» найвеличнішого, бо останній крім істерик та ненависті взагалі нічого не пропонує, без урахування умовних 1 000 000 000 дерев.
П’ятий зустрів вторгнення РФ і командував армією, яка звільнила 2/3 гібридно захоплених територій — шостий «розведеннями» віддав политу кров’ю землю, отримавши і війну, і ганьбу.
П’ятий створив антипутінську коаліцію та прибивав Кремль санкціями — шостий своїми Оманами провалив дипломатію і зробив Путіна сильним, з Потоком-2 та діалогом з Заходом про Україну без України.
П’ятий подолав залежність від російських енергоносіїв — шостий відновив поставки електрики з РФ та замість «зменшення платіжок» довів країну до енергетичної кризи.
П’ятий своєю політикою забезпечив прибутковість держпідприємств та зростання економіки — шостий їх віддав олігархам, з якими раніше сам офшорився, а гроші став збирати з населення через податки та ціни.
П’ятий відновив ЗСУ — шостий їх руйнує, садить військових в клітки, зливає спецоперації, призначає в ОП фсбшників.
Продовжувати можна до ранку, все це порівнянню не підлягає, у Голобородька за 2,5 роки немає ЖОДНОГО помітного досягнення, тому так багато крику та погроз.
Навіть слова Зеленсього про «майстрів спорту по боротьбі з короновірусом» обернулися 85 000 померлих — і в цій страшній цифрі і «велике крадівництво», і схематози з вакцинами, і продані маски ще на початку епідемії, і провалена допомога медикам.
Саме тому Порошенку є що сказати — а Зеленському залишається звинувачувати його, розвідників, журналістів, військових, «порохоботів», опозицію, весь білий світ, що він і робить з переляканим виглядом починаючого узурпатора, хоча його легітимність стрімко наближається до нуля.
І його стадіон буде зовсім не таким, як у Порошенка. «Тє».
Валерій Прозапас 

Порошенко прокоментував заяви Зе про українських розвідників, які він зробив під час пресмарафону.
Ведучі «Прямого» нагадали, що на пресмарафоні Зеленський, відповідаючи на запитання про спецоперацію із затримання російських найманців, назвав Порошенка «товаришем Пєтєю».
.
«Володимире Олександровичу, я вам – не Пєтя. І припиніть, будь ласка, цю практику невихованої людини. Я багато чого можу пробачити будь-кому. Але те, що вчора пан Зеленський намолов, не може мене не засмучувати. Не важливо, як він мене назвав, я ще раз говорю: це відкинемо. Але коли він еліту Збройних сил назвав авантюристами…» – сказав Порошенко.
.
Ще пряма мова П`ятого президента: «І якщо Христо Грозєв (засновник Bellingcat) вчора за підсумками прес-конференції сказав, що йому соромно за українського президента, то, на жаль, соромно має бути всім нам. Чому соромно? У всіх країнах, від США до Росії, розвідка – це ті, кого носять на руках. Чому? Тому що їх життя пов’язане з тим, щоб за лінією фронту та в умовах, коли до зубів озброєна ФСБ контролює кожен крок, проводити висококласні операції».
.
За його словами, роботу розвідників не можна змотивувати нічим, «крім одного – любов’ю до України».
«І ось людей, за плечима яких стоять блискучі операції, які свого часу зруйнували проект Путіна, пан Зеленський наважився називати авантюристами. Це образа для всіх розвідників. Більше того, це образа для всіх воїнів. Це означає, що він не розуміє, не поважає і не любить українську армію. І, звичайно, краще б він мовчав», – поставив крапку Порошенко.
Також гетьман наголосив, що Зеленський не має права питати у нього про окупований Донбас, адже чинний головнокомандувач чотири рази ухилявся від мобілізації.
* * *
Дійсно, як же соромно, що моя улюблена країна вибрала у президенти це непорозуміння —
за що володя не візьметься
все трансформується в лайно
якщо ж він за лайно береться
то просто гає менше сил
Хіба ні?)
Поделиться:
Загрузка...