Іспанський…, ні, український сором

129

Спецназ ДБР штурмує музей де картини Порошенка. Іспанський…,ні, український сором.

До такого не опускалась жодна влада.
Без рішень суду, без конкретного розслідування та фактів порушень — ДБР штурмує та займає будівлю музею Гончара. Лише тому, що там картини Порошенка. В Офісу президента від безвиході почалася агонія.
Пояснення — слідчі прийшли вручати ПОВІСТКУ в МУЗЕЙ!!! Повістка на допис Порошенка! Вдумайтесь в цю ахінею, яку несуть ці люди.

Представники правоохоронних органів пішли на низку порушень та плюють на закони України. Проте, всім зрозуміло — це політичні репресії влаштовані Офісом президента. Відповідальність за це знущання з країни та за повне беззаконня — виключно на Зеленському.

Андрій Смолій

Ніщо так не об’єднує ЗЕблогерів з Портновим і Лукаш як спільна ненависть до Петра Порошенка. Із насолодою спостерігаю, як усі вони синхронно ревуть: «Прокуратура, які картини? Чому Порошенка не судять за плівки Байдена, прохід моряків, Мінськ, брата?…» Та тому, недолугі. Тому що НЕ МОЖНА засудити того, хто злочинів НЕ здійснював. Бо за рік ЗЕвлади доказів проти Порошенка не знайшли ані ДБР Труби-Бабікова (екс-адвоката Янука), ані НАБУ Ситника (фігуранта реєстру корупціонерів), ані ДВА зелені генпрокурори – колишній заступник Богдана Рябошапка і колишня радниця Зеленського Венедиктова.

Чули? НЕ ЗНАЙШЛИ. Бо не можна знайти те, чого нема. Бо злочини Порошенка, це те саме що досягнення Зеленського – всі про них чули, але ніхто не бачив. Бо ніяких злочинів Порошенко не вчиняв. Бо ваша запекла боротьба з Порошенком – це насправді боротьба вас із самими собою – вашим власним внутрішнім жлобством, інфантильністю і більшовизмом, в якому з вас щиро лізе шаріковське: «Відняти і поділити». Саме тому ви купилися на брехню про Порошенка і її поширювали. І саме тому ви й зараз не можете повірити, що вас просто обдурили. Як секта. Точніше – ЗЕкта.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

1. ДБР на чергове замовлення ОП відкриває чергову справу про незаконне ввезення через митницю картин Порошенком, відомим відповдальним за все.

2. Паралельно спеціальні ЗМІ розганяють тезу, що картини вивезено за кордон відомим відповідальним за все Порошенком.

3. Наступного дня Порошенко виставляє картини в музеї, а заодно і документи на їхнє ввезеня та митні декларації.

4. В музей прилітає спецназ ДБР — вчергове зафіксувати, що на Порошенка в них немає НІ-ЧО-ГО.

Обісравася ОП.
Обісралося ДБР.
Обісралися ЗМІ.

І винен в цьому, звичайно, Порошенко, шо є то є.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...