Інструмент кремля по ліквідації України

817

Декілька слів не на захист Зеленського, а про те що він не такий вже шмаркля, дурачок, дебіл і т.д…

Апофеозом повного дипломатичного непрофесіоналізму Зеленського, стала вчорашня його зустріч з журналістами, з нагоди річниці його президентства. Поведінка Зеленського і безглузда розмова, ввели учора багатьох в оману. Усі побачили в ньому повного дебіла. Бо поводився він так, що навіть би сам Станіславський зааплодувавши, сказав – «вєрю». І це мене вчора наштовхнуло зовсім на іншу точку сприйняття цього персонажа.

За ширмою всіх недолугих дій та вчинків Зеленського, ми усі одномоментно чомусь забули що він по-перше актор. Так, актор. Без театрального училища, не зовсім професіонал екстра-класу, але всё-таки актор. Рівня його акторського таланту і майстерності вистачить з головою, щоб пересічний глядач повірив в те, що перед ним недолугий профан.

Учора багато хто з ЛОМів писав або казав що в очах Зеленського читалася повна розгубленість і відсутність плану наступних дій, та усвідомлення куди він вляпався.
Ха-ха, три рази!!!
Якщо тільки це в очах Зеленського побачили ЛОМи, політологи, блогери і звичайні люди, то особисто я стоячи аплодую Зеленському та сценаристам і продюсерам з кремля. Цим професійним психологам і маніпуляторам вдалося те що церковники називають «головною диявольською уловкою». Тобто на думку церкви, диявол усіх переконав в тому, що його не існує. Та це ж і є головна зброя кожної зовнішньої державної розвідки та інших спецслужб. Вони навчають або вербують до себе агентів які потім у якості кротів виконують ті завдання, які отримують від своїх кураторів. На мою особисту думку, така сама ситуація і з Зеленським.

Доречі кожного року театральні училища та ВУЗи випускають людей, з певним багажем знань по психології та акторській майстерності, які можуть вправно дурачити не менше 90-95% звичайних обивателів. Також рахую не зайвим буде зазначити, що лише менше третини випускників театральних закладів, вирішують робити кар’єру актора у кіно, театрі або телебачені. Інші усвідомлюючи ті таланти якими вони володіють, роблять кар’єри у інших сферах. З них виходять першокласні аферисти, пристосуванці, жиголо або утриманки (содєржанкі) найвищого ґатунку.

Але повертаючись до Зеленського, хочу зазначити, що я переконаний в тому, що він не той дурник яким його сприймає більшість його противників. Ні. Він талановита лялька в руках талановитих ляльководів.
І на підтвердження цієї думки вказує два потужних факти:
1. Знятий особисто для України серіал «Слуга народу».
2. Надпотужний промоушн навколо Зеленського, який лише за декілька місяців з моменту його заяви на пост президента, зробив з нього в очах пересічних громадян суперзірку політичного олімпу.
Таке наврядчи можливо для наших олігархів без підтримки та координації з Москви.
Не забувайте і не обманюйтесь – Зеленський не дурник і не шмаркля, а талановитий актор і інструмент кремля, по ліквідації України.

Teddy Fairyboar 

Рівно рік тому, під час своєї інавгурації, президент Володимир Зеленський перевернув герб України догори ногами. Через рік його президентства, Україна перевернута догори ногами.

— Головою Офісу президента спочатку призначили прислугу біглого «олігарха», а потім замінили на бізнес-партнера росіян, які близькі до Кремля.

— Військовий парад більше не проводиться.

— Мало того, що верховний головнокомандувач передав Росії громадян України та допоміг державі-агресору уникнути додаткових санкцій через невиконання рішення міжнародного морського трибуналу, так ще і привітав главу цієї держави з Новим роком.

— патріотичних співробітників МЗС замовчують і видавлюють з держслужби.

— Спочатку генпрокурором призначили людину, яка користувалася повагою західних партнерів України, але потім замінили на людину, яка притягає до відповідальності учасників Революції Гідності і веде кримінальне переслідування екс-віце-президента США на замовлення агентів російських спецслужб в Україні.

— Біглі «олігархи» і люди Януковича повернулися з-за кордону.

— Одним волонтерам забороняють відвідувати зону ООС, а іншим закривають рахунки в держбанках.

— Президент країни принципово не відвідує військовий госпіталь, який знаходиться в центрі столиці.

Можна ще багато дописати, але і так ясно, як низько впав наш новий президент. Якби Уїнстон Черчілль боровся з волонтерами, військовими і громадянським суспільством, і вітав би Адольфа Гітлера з Новим роком. Ми б всі зараз говорили німецькою мовою, якби взагалі існували.

На щастя, вашингтонські лікарі кажуть, що хоч малоросія — це вкрай важка хвороба, проте вона лікується. На жаль, лікування проходить дуже болісно для пацієнта. Але, я впевнений, що Україна впорається. Та й вибору немає. В іншому випадку — смерть.

Цікаво, що в останньому сезоні серіалу «Слуга Народу» відбувається розпад України через жахливе правління президента, який посадив Голобородько-Зеленського в тюрму і займався лише власним збагаченням. Після цього, Голобородько-Зеленський виходить з в’язниці і знову стає президентом, але вже маленької України, що складається з однієї області. Він проводить неймовірні реформи і возз’єднує країну.

У реальності, все навпаки. Реформ немає, країна розпадається.

Але, лікування вже скоро почнеться.

Олександр Юсупов

Поделиться:
Загрузка...