Інформаційний наступ Росії

180

Інформаційний наступ Росії. Інакше це назвати не можна.

Кремль застосовує всі елементи тиску.
Гордон не те що пробиває дно. Це вже гірше. Відверта демонстрація та приниження України. Пропаганда сепаратизму.

Проте, що скажеш: влада відверто потакає проросійським елементам. Саме влада Зеленського дозволяє і відвертий рашизм на телебаченні, ігнорування законів, проводить «діалоги» з ДНР/ЛНР. Тому нічого дивного. Рухаємось туди, куди маємо рухатися з такою владою.

Андрій Смолій

P.S.

Ми всі дуже дивуємося Поклонській у Гордона, проте, хіба це відбувається перший раз?

У нас в країні вже рік йдуть процеси, які чітко окреслюють масштабний реванш російських сил. Адепти Кремля всіх мастей заполонили ефіри телеканалів, ютюб канали та соціальні мережі.

Чи могли ми рік-два-три назад уявити, що Азаров буде в ефірі телеканалів? Чи Портнов? Чи Шарій? Чи та ж Поклонська? Звісно ні. Тепер — вони зірки ефірів промосковських каналів. Вони — «опініонмейкери» для частини населення. Вони — це чіткі маркери руху країни.

Кремль готується до масштабного заходу на місцеві вибори. Через ОПЗЖ, Шаріїв, Опоблоки та «слуг народу», які вже активно кладуть квіти до пам‘ятників сепаратистів.

Проте, найголовніший фронт — інформаційний. За влади Зеленського Москва виграє його вщент. Поки президент країни оголосив про «какую разніцу», для Кремля ця різниця очевидна. Їхнє завдання повернути сюди російське. І вони це успішно роблять.

Поклонська у Гордона — це лише початок. Далі буде гірше і болісніше. Адже коли державна політика відсутня — в силу вступають кремлівські сили, що прагнуть знищити країну.

Андрій Смолій

Сушу собі голову – може я чогось не розумію? Може справді від війни я тихо поїхав дахом? Може справді то нормально, що на українському медіа беруть інтерв’ю з тілом яке зрадило Україну і побігло служити ворогу? Бо якщо це НЕнормально – я не розумію, де СБУ? Де держава? Де громадське суспільство, чорт забирай? Я — учасник війни і волонтер, і я відчуваю що мені просто плюнули в душу. Ні, так – бути не мусить!

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Гордон широко анонсує інтерв’ю зі зрадницею та колабораціоністкою Наталією «Няшею» Поклонською. Го…рдон, який назвав виборців Порошенка дебілами, не вважає проблемою говорити з особою яка порушила українську присягу і пішла на службу до ворога. Я так розумію, далі будуть інтерв’ю з Гіркіним, з Бесом-Безлером, з виродками які катували наших хлопців в ДНР-ЛНР на підвалах. І так — про педофілів і викрадачів дітей Го…рдону теж забувати не можна.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...