Імпорт електроенергії з РФ збільшився в три рази

191

Чесно кажучи, я не пам’ятаю такого сезону, щоб опалення так довго не вмикали. Дякувати Богу, погода зараз поки що дозволяє про це не дуже переживати.

А от джерело закупок електроенергії та збільшення імпорту не може не викликати запитань і так щоб не бомбило.

Тому що що? Правильно, знову енергетична російська голка для України з подачі «нових літц», а зокрема красунчика Геруса це ж очевидний і прогнозований шлях, яким вони рушили.

По всім напрямках країну розвертають у бік Росії і якщо ви думаєте що йдеться лише про відвід військ, то у мене для вас погані новини. Енергетична безпека це один з найважливіших векторів, окрім військового, який великими темпами летить в pizd… (закреслено) в безодню.

Попри все, імпорт електроенергії з раші на початок листопаду у порівнянні з жовтнем збільшився в три рази. Хоча нещодавно красунчик з проникливим поглядом робив заяви про те, що імпорт з раші став збитковим.
Тим не менш, в мережі з’явилася інформація про збільшення показників з 4,12 млн кВт-год (жовтень) до 12 млн кВт год (початок листопаду).

«У жовтні поставки електроенергії з Росії загалом становили 128 млн кВт-год. При цьому, за даними джерел, обсяги імпорту електроенергії з Білорусі протягом липня-жовтня зросли в два рази — зі 103 до 215 млн кВт-год» (с)

Нагадаю, що для імпорту електроенергії з раші та Білорусі виникла потреба у внесенні змін до закону «Про ринок електроенергії» у вересні цього року, завдяки Герусу, кому ж ще.
Далі був шквал критики і резонанс в суспільстві і після цього парламентський комітет з питань енергетики та ЖКГ схвалив законопроект №2236-2, який виключає можливість імпорту е/е з РФ, натомість така можливість має бути у Білорусі.

Буквально вчора Герус написав в фб що імпорт з РФ і Білорусі є збитковим.
Але інформація про статистику свідчить інше. Свідчить вона про те, що нас знову намахали. Ну як нас, для тих, хто приблизно щось таке передбачали, нічого нового.

Але подивіться в ясні очі Геруса, хіба вони можуть брехати?
І так, кому шо не ясно, просто ознайомтесь з періодом пост-помаранчевої революції. Це найяскравіший кейс про те, як все просрати, підсадити країну на російську енергетичну голку. А потім прийшла війна.
І не факт, що цього разу ми фізично переживемо цю залежність.

Олена Добровольська

P.S.

Международный валютный фонд (МВФ) отложил предоставление Украине финансовой помощи, пишет The Wall Street Journal со ссылкой на людей, знакомых с ходом переговоров между Киевом и организацией. Связано это с обеспокоенностью МВФ тем, что украинский лидер Владимир Зеленский не сможет вернуть миллиарды долларов, которые были разворованы банками, в том числе тем, что некогда принадлежал его близкому стороннику — бизнесмену Игорю Коломойскому.

В МВФ сказали Зеленскому, что он должен «агрессивно» искать пропавшие деньги, чтобы выполнить своё обещание и очистить финансовую систему, подорванную мошенничеством, отмыванием денег и воровством.

Фонд намекнул на эти тревожные моменты ещё в сентябре, когда заявил о том, что откладывает одобрение новой финансовой помощи для Киева.

В это время реформы продолжаются. Закупки российской электроэнергии и угля набивающие карманы Коломойского и России. Причем когда у самого Геруса об этом спрашивают его друзья «антикоррупционеры» в каментах- Андрюша морозится и рассказывает о злочинном Порошенко.

Следователя что расследовал дело по Богдану послали на воздухуй.
До конца года осталось два месяца, а реформ что то не видно несмотря на монопартию и турборежим. Единственное что действительно выросло в Украине- это госдолг.

Обидно конечно. Столько тем для юморных номеров в 95 квартале. А они почему то не реализовываются.

Serg Marco

Кредитів МВФ — не буде.

Про це пише одне з найвпливовіших американських видань The Wall Street Journal.
Причина — зв‘язок Зеленського з Коломойським. За даними джерел видання, Міжнародний валютний фонд відклав фінансову допомогу України поки нова влада не поверне кошти виведені колишнім власником ПриватБанку.

До того моменту, ні кредитів, ні інвестицій. Хто буде інвестувати в країну з якою не хоче мати справу МВФ? Хто буде вливати свої кошти в країну де руйнується Верховний Суд? Хто буде давати хоча б копійку владі, яка видавлює міжнародні компанії з тютюнового ринку? Ніхто.

Справи кепські. У безпековому плані країна майже в пастці Кремля. В економічному плані ніхто не хоче мати справу з державою, де керує олігархат. В політичному плані повна корупційна складова, скандали та провали монобільшості.
Лише найбільш запеклі «телеглядачі» олігархічних ЗМІ далі продовжують думати що настав «кінець епохи бідності», що ось-ось стануть низькі ціни та дешеві тарифи.
Не стануть. Попереду стагнація та відсутність розвитку, безпекові закрози та можлива агресі РФ. Зрештою, попереду ще більше трешу у Верховній Раді. Ще більше скандалів що з‘їдатимуть парламент зсередини.

І не кажіть потім що не попереджали. Попереджали. Ще у березні 2019…

Андрій Смолій

Всьо путьом. МВФ відкладає фінансову допомогу Україні через стурбованість, що президент Зеленський не зможе повернути мільярди доларів виведені з українських банків.

Ідеться про $15 мільярдів, з яких $5,5 мільярдів були виведені з банку «Приват» Коломойського. В т ч — через офшори Зеленського. Коміки з «Кварталу» думали влаштувати перед МВФ «ги-ги-га-га», мовляв надуримо їх, транш дадуть, а ми повернемо «Приват» Коломойському.

Коміків з «Кварталу» ще ніколи в житті не дрючили фінансисти рівня Лагард і Ліпскі. Ща – проведуть майстер-клас. А ми… Позбувайтеся боргів, не беріть кредитів, подумайте чи не час змінити роботу на більш надійну. Буде дуже важко. Чого не зробить ЗЕкоманда, аби догодити Валерійовичу?

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...