Хворий на СМА малюк з Одеси отримав укол за $2 млн завдяки благодійникам

87

Дмитро Свічинський з Одеси, у якого діагностували спінальну м’язову атрофію (СМА), отримав укол найдорожчим препаратом у світі Zolgensma, який коштує $2,3 млн.

Про це повідомили на сторінці організаіцї «Діти, ми встигнемо» у фейсбуці.

«Момент, на який чекали та якого прагнули десятки тисяч небайдужих українців по всьому світу відбувся — Дмитрик Свічинський отримав заповітний укол Zolgensma! Це стало можливим завдяки підтримці всіх вас: волонтерів, журналістів, меценатів, бізнесменів та кожного, хто зробив внесок у цей спільний неймовірний результат», — йдеться у повідомленні.

Зараз Дмитрик із батьками перебуває у дитячій лікарні у місті Сан-Антоніо, де він пройде двомісячний курс реабілітації.

Волонтери зазначили, що весь курс лікування коштує на $250 тис. дешевше, ніж варіант, коли б препарат вводили в Україні.

Дмитрик народився в листопаді 2020 року. На перших місяцях життя йому діагностували рідкісну генетичну хворобу — спінальну м’язову атрофію (СМА). Кошти на укол для порятунку хлопчика родині вдалося зібрати менш як за три місяці. Допомагали благодійники з України та різних куточків світу.

«В той же час, хочемо нагадати Міністерству охорони здоров’я України про те, що в нашій державі залишаються ще десятки родин з хворими на СМА, які потребують вашої уваги та допомоги! Закликаємо вас діяти!», — наголосили в організації.

Поделиться:
Загрузка...