Хто воюватиме за Україну з окупантом у ПАРЄ

45
Не треба бути пророком, щоб спрогнозувати: сьогоднішнє обрання керівником делегації Верховної Ради в Україні 28-річної народної депутатки від «Слуги народу» Єлизавети Ясько викличе у політично активної частини українського суспільства неоднозначну реакцію. Це — м’яко кажучи.
Єлизавета Ясько

І справа не в сексизмі, ейджизмі, або якихось ідеологічних розбіжностях. Просто успіхи і досягнення (а останнім часом — і болючі поразки) наших у ПАРЄ стали для пересічного українця останніми роками чи не єдиними story, за які Верховну Раду і її депутатів — хвалили. Причому, регулярно. Ба більше — дивилися в Інтернеті пленарні засідання ПАРЄ, жваво обговорювали, чи повернуть у сесійну залу росіян. А імена українських делегатів у ПАРЄ знали чи не краще за гравців національної збірної з футболу.

Молодо-зелено: хто воюватиме за Україну з окупантом у ПАРЄ 01

Делегація України в ПАСЄ виконує гімн в ефірі пропагандистського телеканалу РФ

Тому багато хто вважав і вважає, що на чолі нового складу делегації ВР у ПАРЄ має бути не просто порядна людина з добрими намірами; не просто депутат з гідною освітою і знанням мов, а зовнішньополітичні кадри з усіх, які може запропонувати цей парламент.

Та вийшло якось похапцем і без підготовки…

P.S.

Это новое лицо от «Слуги народа» стало главой украинской делегации в ПАСЕ. Я даже не хочу называть и запоминать её фамилию. Я вообще не хочу запоминать фамилий новой власти. Как заметил кто-то в тви (сорри, не запомнил кто), верните, блд, мне моих ламповых Ар`єва, Парубия, Геращенко, Омеляна, Супрун, Вятровича и всех остальных (Авакова можете оставить себе). А сейчас это какие-то чужие неинтересные мне люди совершенно.
* * *
З огляду на реакцію під цим постом, виокремлю один свій комент:
До фєні її зовнішній вигляд, освіта та інший background. І закінчити можна все, що завгодно. Але на цій посаді потрібні харизма, досвід політичних баталій, широкі кулуарні зв`язки з депутатами інших країн, авторитет, миттєва реакція та вміння дискутувати щодо широкого спектра тем. Кажу, бо працював у цій сфері. А всі її регалії — то все одразу і нічого на виході. Бачив таких. Плавав. Знаю.

Helgi Sharp

Поделиться:
Загрузка...