Харківський завод імені Малишева розпочне виробництво бронетранспортерів БТР-3 та БТР-4

224

Завод імені Малишева завершив контракт з Таїландом, та приступив до відновлення виробничих потужностей для подальшого випуску на них легких бронетранспортерів використовуючи нові виробничі лінії.

Про це повідомив генеральний директор Державного концерну “УкрОборонПром” Павло Букін та директор заводу Олександр Хлан.

“Була проведена велика робота з модернізації бронетехніки для Збройних Сил України, а тайський контракт, який зараз завершено – це великий поштовх для розвитку підприємства. Ця робота впливає на фінансові результати заводу “Малишева” і ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку підприємства “, – зазначив Павло Букін.

Завершення роботи у 2017 році з рекордними показниками завдяки виконанню ряду замовлень – як в інтересах Міністерства оборони України, так і для іноземних замовників – а також підписаних контрактів на 2018 рік дозволило підприємству “Укроборонпрому” збільшити виробництво. На сьогоднішній день підприємство працює над відновленням легких броньованих машин.

“Ми відновлюємо лінії легких броньованих машин – ми плануємо випускати БТР-3 та БТР-4. Все обладнання вже було придбане та зібране”, – сказав Олександр Хлан, додавши, що 2018 рік у підприємства повністю законтрактований.

Поделиться:
Загрузка...