Гроші витрачено — вакцини немає

479
«Головною відповіддю на COVID-19 є вакцинація, а не локдаун», — гордо наголошує вакцинований президент.

Все було б нічого, лишень вакцини завезли з Індії аж на 250 000 людей. І ту не годні використати.
Сьогодні Степанов розвів руками і визнав, що на заплановані мінімальні 10 000 вакцинацій за добу вийти не вдалося — роблять менше 3 000 ін’єкцій/добу.
Коли буде провакциновано 40 млн українців, влада мовчить.
Немає Пфайзера, ніхто не вів перемовини про Модерну і Джонсон і Джонсон, незрозуміло де китайська вакцина.
Гроші витрачено — вакцини немає.
Є лише з Індії за незрозумілою засекреченою ціною, для 250 000 українців.
Як і мовчить влада про те, що медицина знову не готова. Що пів України вже в червоній зоні або наближається до неї.
Що знову не вистачає ліжок, медиків, кисню.
Як мовчить, що, виявляється, відеоролики, форуми і наради не лікують і не годують.
Зате у нас єдина проблема: «люди емігрують через мову», ту, яку звати язик…
Люди тікали і будуть тікати від беззаконня, безпросвітності, самодурства, знущань недолугої влади і грабіжників усіх мастей.
І цей відтік буде продовжуватися до тих пір, поки решта, що залишилася, не виставить за двері «біологічних істот», які вирішили що можуть керувати державою брехнею на пальцях з недоладним гигиканням.
П.С. Після мого запитання про вакцини під постом Офісу президента України — коменти мені закрили, а коментар видалили.
Не витримала душа коміка…
До України добрався британський штам коронавірусу — вдвічі летальніший, з враженням ЖКТ і центральної нервової системи, з тяжкою слабкістю. Поки зафіксовано лише два випадки, обидва — на Франківщині.
Звинуватили, звісно, заробітчан, а не «Буковель». Британський штам корони поширюється втричі швидше, тож незабаром цифри почнуть зростати.
А вакциновано на сьогодні лише близько 19 000 осіб. При тому утилізували на цей об’єм 10-дозових ампул лише 30 доз, решту «зайвого» вкололи відомим особам (вакцина зберігається максимум 6 годин — тобто, майже щоразу успішно знаходили, кому вколоти, доки не скінчились 6 годин?).
І Степанов в інтерв’ю чомусь «Страна.уа» вже анонсував дефіцит вакцин або повне припинення поставок: бо він «не має впевненості», що виробник Covishield вчасно, до кінця березня, привезе чергову законтрактовану партію.
Плюс Степанов повідомив, що і виробник китайської Sinovac «зриває строки», тому на посередника «буде накладено штрафні санкції».
Заяви дивні і загрозливі. Тобто, вакцин, найпевніше, не буде — ймовірно, аж доки не завершить вакцинування весь світ, що подбав про контракти з виробниками вчасно, а не як Україна. Винним вже, судячи з заяв, призначили посередника і виробників — а не Зекоманду і Кабмін Шмигаля (і не «Буковель» та тих, хто заохочував і продовжує заохочувати активну роботу подібних місць).

Я вот смотрю на инфографику по уровням заболеваемости Covid-19 и накладываю эту картинку на информацию, которую сегодня озвучили

— удивительные совпадения.

В Ивано-Франковской, Закарпатской и Черновецкой областях красный уровень карантинных мер. В Ивано-Франковской, Закарпатской и Черновицкой областях в 2020 году больше всего бюджетных денег ушло одной и той же фирме.
Совпадения? Совпадения-совпадения, куда же без них.
34% ВСЕХ денег, которые потратили на ВСЕХ госзакупках во ВСЕЙ Ивано-Франковской области — одна фирма.
19% ВСЕХ денег, которые потратили на ВСЕХ госзакупках во ВСЕЙ Закарпатской области — одна фирма.
10% ВСЕХ денег, которые потратили на ВСЕХ госзакупках во ВСЕЙ Черновицкой области — одна фирма.
Когда я говорю «ВСЕХ госзакупок» — имеется в виду вот буквально все публичные госзакупки. От покупки канцтоваров и до школ, от закупки автобусов и до ремонта дорог.
Удивитесь ли вы, когда я скажу, что все эти победители по областям — все занимаются ремонтом дорог?
Удивитесь ли вы, когда я скажу, что во всех трех областях речь идет про одну и ту же фирму?
Удивитесь ли вы, когда я скажу, что это фирма «ПБС», которая контролируется партнером Коломойского и Зеленского?
Нет, никакого удивления. В асфальт удобно закатывать миллиарды, куда там тому здравоохранению.
Когда ты несёшься в старом автобусе с неисправными тормозами по дороге, которая проложена между горами и океаном, при этом видишь надвигающееся цунами, а с гор падают камни из-за землетрясения, то ты не обрадуешься, если за рулем будет сидеть пятиклашка, чьими главными достоинствами являются хорошая оценка по пению и обаятельная улыбка. Да, в этот момент мы хотим, чтоб нашим автобусом управлял опытный водитель.
Но это в теории. А на практике у нас паралич всех госинституций, новая волна короноавируса, провал с вакцинацией в Украине, обострение военных действий на востоке, продолжение экономический кризиса, спад производства и ВВП в Украине, политический кризис, системный кризис власти, скорый выход фильма о «вагнергейте» на Netflix, а еще РФ под боком. Это практически идеальный шторм.
А власть идёт по сценарию юмористических шоу. В ответ на все эти вызовы вместо спасательных для страны решений появляются «Зе!Жінки», как новый вариант «Женского квартала» и «Зе!молодежка», как вариант «Рассмеши комика. Дети». Или видосики. Ведь за рулем же нашего автобуса… Ну, дальше вы поняли мою аналогию? Хорошей поездки, друзья.
Поделиться:
Загрузка...