Голова Офісу президента Єрмак отримав позитивний тест на ковід

151

Голова Офісу президента Андрій Єрмак захворів на коронавірус.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Під кінець робочого дня отримав занадто «позитивні» новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально», — написав Єрмак.

Голова ОП зазначив, що цього тижня у нього запланована відеозустріч радників лідерів «нормандського формату».

«Це один з найважливіших моїх пріоритетів, тому часу хворіти немає зовсім. Хоча і буду на самоізоляції, але працювати планую у звичному режимі, не сповільнюючи темп. Якщо переговори цього тижня не відбудуться – точно не за моєї вини», — наголосив Єрмак.

Він закликав громадян не допускати недбалого ставлення до карантинних правил.

«Носіть маски, мийте руки. Зберігайте дистанцію, зберігаючи спокій. Від цього залежить швидкість розповсюдження вірусу. Завжди пам’ятайте про своїх близьких та про усіх людей, які можуть бути у групі ризику. Життя надто цікаве, аби втрачати час на хвороби та поганий настрій», — додав голова ОП.

Президент Федерации баскетбола Украины, предприниматель Михаил Бродский призвал президента Украины Владимира Зеленского и главу Офиса президента Андрея Ермака, заболевших COVID-19, лечиться только в государственной больнице.

На своей странице в Facebook он предложил политикам побыть в «шкуре простых людей».

«Итак, Зеленский и Ермак – корона. Зла не желаю, но лечиться ехать только в госбольницу. Иначе – это предательство украинцев в их борьбе за жизнь со смертью. Эти клоуны должны побыть в шкуре простых людей. Может, извинятся за 7 пространных месяцев и за фонд, который пропал», – написал Бродский.

Он уточнил, что Зеленскому следует лечиться в Кривом Роге, а Ермаку – в киевской клинической больнице №4.

«Правда, думаю, что их будут лечить правильными и дорогими лекарствами и в больницу они не попадут. А вы, лохи, умирайте потихоньку», – резюмировал Бродский.

Бродский – о COVID-19 у Зеленского и Ермака: пусть побудут в шкуре простых людей
Поделиться:
Загрузка...