Фріз про ідею забрати пільги у ветеранів-контрактників

97

Фракція «Європейська Солідарність» має зауважити, що подібні заяви Третьякової неприпустимі

Про це народний депутат Ірина Фріз написала у Facebook.

Фріз заявила, що вражена рівнем цинізму та антидержавною риторикою голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, народного депутата від «Слуги народу» Галини Третьякової, яка планує скорочення пільг для військовослужбовців та ветеранів.

”Слуга” Третьякова вважає, що у випадку, коли військовослужбовець пішов на контракт і (далі вважаємо за потрібне надати пряму мову цього представника влади) «свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так». Тобто голова Комітету від слуг вважає, що військовослужбовцям-контрактникам пільги не потрібні», — пише Фріз.

За її словами, фракція Європейська Солідарність має зауважити, що подібні заяви неприпустимі, і Третьякова має вийти з публічними вибаченнями перед воїнами-контрактниками.

«Економія на військовослужбовцях та ветеранах закінчується появою російських триколорів на вулицях наших міст. Перегляд пільг військовослужбовцям в такий спосіб наносить руйнівного удару по обороноздатності держави, мобілізаційних планах, моральному стану захисників», — пояснила Фріз.

На її думку, такі заяви лише підкреслюють плани влади щодо капітуляції та припинення боротьби за суверенітет та територіальну цілісність держави.

  • Нагадаємо, що у партії «Слуга народу» хочуть скасувати пільги і соціальні виплати учасникам бойових дій, якщо вони служили за контрактом. Про це заявила голова комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

P.S.

Питань не стає менше, навіть навпаки, кожного божого дня вони ініціюють щось таке, що на голову не налазить.

Виявляється, «закон про вибори» має узгоджуватись з РФ.

Учасникам бойових дій «треба відмінити пільги».

ДБР може звернутися за «правовою допомогою» до московських чекистів.

Військових починають обробляти перед «відведенням», 70% місцевих жителів готуються виїхати разом з ними.

На це та інше лунає заспокійливе «вірте мені».

Ми всі в небезпеці, якої не було з 2014 року — і маємо право на відповіді.

Я переніс свою поїздку, я буду.
Місця, часу і права голосу вистачить на всіх, навіть з ким ми розходимось в інших поглядах.

Приходьте. Поширюйте.

Валерій Прозапас

Хотелось бы уточнить термин «щось утратили».
Сколько тела надо потерять, чтоб достаточно для Гали? Ну там рука, нога- понятно. А вот кишечник если покромсало, его как мерять будем? В утраченных сантиметрах? Инфаркты считаются? Неврозы? А если вот у жены на нервной почве выкидыш- это считается за потерю? А если бросила, не дождавшись, или потом, не выдержав его ПТСРа, это ж вам еще и доплатить надо, да? За своевременное выявление слабого звена. Сука…Это какой-то театр абсурда, причем конца ему нет. Равно как и нет дна у нынешних слуг народа.
Ну да хрен с ними, с льготами. Забирай. Надо- значит надо. И до этого всего жирно не жили, что уж теперь начинать. Тут бы всей страной одну бабульку кудрявую прокормить…
Но суть-то не в этом, да, Галя?
Не в бабле вовсе.
Суть твоего высера совсем иная.
Вам просто надо было невзначай и мимоходом столкнуть лбами добровольцев, которые «просто защищали», и контрактников, которые «продавали свою наёмную силу»

Таня Адамс

Поделиться:
Загрузка...