Фокін заявив, що «не бачив підтверджень» війни України з Росією

252
Перший заступник голови української делегації в ТКГ щодо Донбасу Вітольд Фокін заявив, що «поки не бачить» доказів того, що відбувається війна між Україною та Росією

Про це Фокін заявив на засіданні комітету Верховної Ради, передає Hromadske.

«Я не політик. Зробити якесь визначення цього я не можу. Бо жодного підтвердження того, що там війна між Україною та Росією, поки що не бачив», — заявив Фокін.

Він зазначив, що проти України воюють найманці з майже 30 країн світу, зокрема за підтримки Російської Федерації.

«Росія вимагає те, що саме записано в Мінських домовленостях — провести вибори та тут, вибачте, проти лома немає прийому», — сказав Фокін.

P.S.

Фокін заявив на профільному комітеті ВР: «Жодного підтвердження що там іде війна між Росією та Україною я не бачу».
Ще раз. Представник України в ТКГ по Донбасу, призначений особисто Зеленським «НЕ БАЧИТЬ ВІЙНИ НА ДОНБАСІ». Також Фокін далі топив за «особливий статус» та «вільну економічну зону» в ДНР/ЛНР.
Розумієте яка людина представляє Україну? Що він там робить і які ідеї Кремля просуває в Україні та за її межами?
Фокін МАЄ ПІТИ з посади представника ТКГ по Донбасу. Це остаточно та безповоротно. За це ви можете проголосувати просто зараз тут:
(Ставте «+» якщо проголосували).
Комітут ВР висловився «за» звільнення Фокіна. Ми майже дотисли. Якщо не зараз, то будемо й далі спостерігати як витирають ноги об кожного з нас.
Судя по радостным визгам в тех самых, ватных телеграмм каналах, Фокин на встрече с депутатами ВР, нагородил примерно такой херни:
1. В конфликте на Донбассе виноват Порошенко.
2. Российских войск на Донбассе нет.
Хороший дедушка. По кремлевски правильный. Теперь ждём в составе ТКГ, Януковича и Азарова. У них тоже есть полные карманы громких тезисов.
Делаем ставки панове. Снимет уЗеленского этого старого маразматика до завтрашнего утра, или нет? Если не снимет, то собственно Фокин озвучил через свой рот, то что творится в голове у Вовки Оманского.
Фокін заявив, що війни між Україною та РФ немає. Точніше він її не бачить!
Відповідально заявляю, що пан Фокін колобарант РФ та цей карт-бланш йому видав особисто президент Зеленський, щоб зняти з себе політичну відповідальність!
Нагадаю, що Верховна Рада прийняла закон, де визнана війна з РФ та Росія чітко названа агресором!
Вважаю, що проти пана Фокіна повинно розпочатись кримінальне провадження, за статтею: державна зрада!
Уявіть на секунду, що призначений Порошенком представник в ТКГ ляпнув би щось подібне як Фокін про «нє віжу нікакой войни с росієй».
Всі «актівісти-націоналісти-журналісти» і колективний Парасюк рвали б на грудях вишиванки та верещали про кінець світу.
А тепер — мовчать.
Значить — думають як Фокін.
І відповідно — як їхній президент-слуґа.
Ми знали, але все одно обідно.
Витольд Фокин заявил, что не видит никакого подтверждения того, что на Донбассе ведется война между Украиной и Россией. Я не знаю плохо ли у него со зрением или с головой, но это даже не дно, а предательство Украины. А значит гнать надо этот нафталин из ТКГ в Минске. И того, кто его туда пристроил. Ой, а кто же его туда протолкнул? Вспомнил! Андрюша Ермак. Значит и его нафиг.
А вообще забавно. Фокин попал в ТКГ потому что его внучка дружит с Ермаком. Тищенко попал в ТКГ потому что кум Ермака. Судя по всему не через Ермака туда попасть невозможно. Это диагноз для власти. Плохой диагноз. И результат может быть летальным.

Поделиться:
Загрузка...