Філя Зеленського. Що поєднує гаранта з королем російського трешу?

175
Ти їх б’єш, а вони лізуть. Ти закриваєш на ключ двері, а воно уперто залазить брудними ногами у шибки. Десь так можна описати потуги численних російських гастролерів продертися в українські клуби і концертні зали

Щоби одною рукою розповідати про #кримнаш і #путинкрасавчик, а з іншого сіяти на нашому внутрішньому ринку ахінею в стилі: “россияне и украинцы это один и тот же народ”.

Навесні авторці цих рядків вдалося добитися заборони двох концертів Моргенштерна — його внесли в “чорний список”. У червні попри виступи в Криму і агітаційну роботу на Путіна — у клуби Києва і Одеси таки прорвався Баста. Той самий, який обирав кращу пісню про Кримський міст, але паралельно хитродупо розказує, що він напівукраїнця-напіввареника. СБУ не побачило нічого страшного в цих подвійних стандартах — можливо, роль зіграло те, що дідусь Басти із Кривого Рогу. А землякам президента у нас скрізь зелене світло.

А от історія із Філіпом Кіркоровим і спочатку забороною його в’їзду на територію України побила всі рекорди трешу і угару. Бо якось вийшло так, що чорти з приводу яких Зеленський обіцяв телефонувати Баканову — зірвався із гачка.

Тепер переодягнений чорт записує такі відосики. Де глумиться над тим, що його пісні знову будуть лунати в кожному українському дому. Хай йому грець!

 

Тільки от в чому нюанс — у той момент, коли Баканов і Зеленський виставляють країну на посміховисько, наші стратегічні партнери на повну юзають наше законодавство в своїх інтересах. Так Литва 19 січня 2021року внесла Кіркорова в список небажаних осіб в Литві терміном на п’ять років. МЗС обґрунтувало свій запит тим, що співак під час своїх неодноразових відвідувань Криму «свідомо заперечував територіальну цілісність і суверенітет України». Тепер Кіркоров позивається до литовців до судів, а вони кажуть йому — ну-ну, “пока, до побачення”.

Як же так сталось, що ще 24 червня СБУ дуже чітко описала підстави для заборони в’їзду. А під День Конституції — приїжджайте і зомбуйте людей своєю пропагандою?

“Підставами таких рекомендацій СБУ стали неодноразові пропагандистські концерти та заяви Філіпа Кіркорова, в яких він висловлювався на підтримку анексії Криму Росією, а також наполягав на тому, що окупований півострів – це частина РФ. При цьому він регулярно виступав в АР Крим, в’їжджаючи на півострів поза українськими пунктами пропуску”, — написано у рекомендації СБУ від 24 червня.

Як же сталося так, що уже 27-го, у переддень Дня Конституції України — Зеленський, Баканов і їхній політичний соратник Олександр Ткаченко зламались і дали задню?

Ось яку оцінку дає юрист Олександр Васильківський, який регулярно відправляє запити до прикордонників та СБУ на предмет численних російських гастролерів: “Не і інакше як за вказівкою Наполеона. На відміну від Моргенштерна і Басти тут просто 100% гарантовані правові підстави для обмеження в‘їзду. Обмеження в‘їзду з нього СБУ могли і не знімати, а надіслали подання на МКІП аби його викреслили лише зі списку Міністерства. МКІП без погодження з СБУ нічого з тим списком зробити не може.  Позаяк це якась дичина”.

Тому цілком слушним виглядає припущення про те, що між 24-27 червня Кіркоров зателефонував до Зеленського і попросив у пам’ять щодо старої дружби-жуйки викреслити його із списку поганців. Тому це ще добре, що Зеленський не додумався уночі написати на офіційній сторінці президента лист в стилі: “Старик, ты не прав”. Як це було кілька місяців тому із російським режисером Саріком Андреасяном. Просто наш гарант — плоть від плоті продукт постсовкового шоу-бізнесу дуже прагне лишались хорошим. Але не для громадян, які обрали його президентом. А для колишніх партнерів по сцені, фільмам і тих, хто давав йому шанс посяяти на сценах Москви.

 

Є ще одна версія, що король російського трешу обламав наше СБУ і здоровий глузд.

Якби Філю не реабілітували, то довелося б заборонити до показу в Україні фільми і програми не тільки за участі Кіркорова, але й найвеличнішого політичного діяча сучасності. А це вже втрата не просто грошей, а дуже великих грошей. А як таке можна допустити? Бо як казав Герасим Калитка, “краще — смерть, ніж така потєря!”

Тому сьогодні русифікований болгаровірменин знову почуває себе на коні. А раптом за кілька років Зеленському знову треба буде їхати на “голубые огоньки” и “кремлевские елки”?

Давайте так — на відміну від литовців — наше нинішнє керівництво просто злякалось. Мабуть, тому, що президент Литви Гітанас Науседа — фаховий економіст, а не клоун. З перших днів своєї посади засуджує російську агресію. А наші локальні Баканов і Зеленський вчинили злочин. Бо перевищили службові повноваження. Як тепер на нас будуть дивитися у всьому світі? Україна ввела обмеження на відвідування Криму, які сама ж перестала дотримуватися, але вимагає дотримуватися від усього іншого світу!  В Офісі президента з глузду з’їхали?

Давайте так: Зеленський і “95 квартал” кажуть, що на них і їх друзів правила не діють. Хай влітку приїздять заробляти гроші на українцях, а взимку — хай відпрацьовують путінську повістку в Криму чи у Кремлі.

Було таке кіно “Любов в большом городе”. Де ловелас Зеленський укладав угоду з Кіркоровим. Типу чарівником. Щоб не втратити увагу жінок. Мені здається, що ця угода діє і донині. Тільки що боїться втратити Зеленський зараз — неясно. Бо здоровий глузд бажає кращого.

Марина Данилюк-Ярмолаєва

Поделиться:
Загрузка...