«Фактична здача Мар’їнки, Широкіного, Авдіївки, Гранітного, Пісків буде зрадою пам’яті загиблих захисників і місцевих, які хочуть жити під українською владою»

241

Ініціатива воїнів-добровольців та ветеранів війни на Сході «Останній бокпост» оприлюднила звернення у зв’язку з розведенням сил та засобів у Петрівському

Її текст наводиться на сторінці спільноти у Telegram, передає Еспресо.TV.

Ось повна версія заяви

«Ще одне «розведення». Тепер уже в Петрівському. Цю «радісну новину» вже повідомили представники Кремля.

Як відомо, це є частиною так звану «плану Штайнмаєра» — збірки зрадницьких формулювань, які вигідні тільки Кремлю.

Наша позиція є непохитною — ми проти розведення і впровадження «особливого статусу». Амністія зрадників і терористів, проведення виборів без відновлення повного контролю з боку України над тимчасово окупованими територіями є неприпустимими. Крім того, це розведення призведе до розширення «сірої зони», через що погіршиться безпекова та гуманітарна ситуація в населених пунктах, які потраплять до неї.

Вся ця ситуація в чергове демонструє реальні плани окупанта — дестабілізувати ситуацію в Україні та посилити громадянське протистояння. Мінські угоди не ведуть до «діалогу сторін» чи «миру». Це — дипломатична пастка від Росії.

Погоджуючись на ці умови, ми втрачаємо укріплені позиції та позбавляємо себе стратегічних переваг, які ми здобували дорогою ціною. Фактична здача Мар’їнки, Широкіного, Авдіївки, Гранітного, Пісків буде зрадою пам’яті загиблих захисників і місцевих, які хочуть жити під українською владою.

Попри розведення, представники ветеранських та волонтерських спільнот продовжують уважно стежити за ситуацією, перебуваючи в безпосередній близькості до місця подій».

  • Нагадаємо, сьогодні, 9 листопада 2019 року, почалося розведення сил і засобів у Петрівському, а перед цим відбувся відступ ЗСУ в Станиці Луганській та Золотому-4. 

P.S. ПЕТРІВСЬКЕ: ВІДВЕДЕННЯ.

У Петрівському почалося відведення українських військ. Не зважаючи на вчорашній зрив так званого «розведення» з боку окупанта.

Як зазначають у штабі ООС бойовики «випустили ракету», що означає «відведення з їхньої сторони».

Ще раз наголошую: не вважаю це «розведенням», адже більшість військових та волонтерів чітко говорять про відведення з української сторони. Жодної інформації, достовірних даних про відведення зі сторони агресора немає.

Так зване «розведення» — це знущання над військовими, над армією, над тими хто загинув та робив все щоб зупинити агресора. Ще більш болючим є знищення наших укріплень та споруд, які будувалися коштами нашої держави та силами Героїв.

Здача національних інтересів триває.

Андрій Смолій

Правосуддя в нашій країні захоплене Портновим. Його молодші партнери при Януковичу — Богдан і Рябошапка — виконавці. За своїм положенням вони не були допущені до розробки стратегічних рішень. Богдан це рішала. Нахабний і цинічний, але вони не мають необхідних знать і за своїм рівнем значно нижче Портнова.

Справжній центр впливу це Портнов. А за його спиною — росіяни.

Так от Портнов, а через нього росіяни, розуміє, що якщо переслідувати ветеранів, то розпочнеться протистояння патріотів з владою.
Мета Кремля — знищення України. І в цій картині ні наявність патріотів України ворога не влаштовує, ні сама наявність Президента України з підтримкою суспільства за 60%.
Змусити їх воювати один з одним! Ось рішення.
Патріоти проявлять мудрість, щоб не дати РФ розхитати тил під час війни? Теж добре: жабу зварять повільно.

Ми обрали некомпетентного шутніка з під’їзду і тепер у ворога купа можливостей.

Зеленський думає, що він не лох, і це товариші відвертають пунш. Але переслідування опозиції відверне від Зеленського Захід. Скасування реформи судів, незалежності антикорупційних органів і НБУ, атаки на свободу слова, обшуки у власників опозиційних каналів, це все проти Заходу. Це його дискредитує.

Так вже було при Янику. Юльку сажав Портнов і він знає до чого це призвело.

А отже це призведе до позбавлення України союзників.
І тут знову з-за спини Портнова виглядають росіяни: перша перемога над ворогом це — розбити його союзи.

Портнов, на відміну від цих остолопів, це людина здатна мислити глобально, а в купі з підказками росіян, знає як бити в вузлові точки суспільства, щоб досягти його руйнації.

А от Зеленський не має цих знань.
Зеленського ведуть за вуздечку на скотобійню. Скільки б він не вважав, що він не лох, але він не має знань. А Портнов має. І діє.

На темі про нестерпну ко-корупцію нам нашими ж руками змінили розумне керівництво на дурне. І помилки цих дурнів будуть коштувати всім нам значно більше ніж втрати від будь-якої корупції свинарчуків.

Джон Сміт

Я стою за спиною цього бійця, стою на українській землі і дивлюсь на цю саму білу сигнальну ракету, чітко усвідомлюючи, що, як би не називали те, що тут відбувається, лінія фронту пересувається в бік Києва.

Я намагаюсь гнати спогади про те, як разом з бійцями заходив у звільнені села, які повертатимуть в «сіру зону», і, у той самий час, читаю публічні заяви бойовиків про те, що вони заходитимуть туди зі зброєю. Майже водночас із запуском сигнальної ракети дізнаюсь, що у Польщі за запитом Росії затримано нашого легендарного Ігоря «Тополю» Мазура. Активіста Майдану, офіцера ЗСУ, заступника начштаба 131-го розвідбату. Того самого, який першим заходив у повністю звільнене Широкине.

Пам’ятаю, як наприкінці лютого 16-го почув його голос в телефонній трубці: «Швидше приїжджай. Широкине наше!» Переконаний, що таким чином, гібридно та підступно, Кремль намагається нацькувати на українську владу націоналістів та ветеранський рух. Хіба в мене одного стійке відчуття, що відведення військ в цьому полі та російський запит на арешт — не просто збіг у часі?

Я дивлюсь на білу ракету і пригадую, що на війні не існує довіри і справедливості. Я чую бадьорі рапорти про дзеркальне і одночасне відведення українських військ з української землі, слухаю заспокійливе про животворящий «Нормандський формат», і відчуття, що ми над прірвою, стає ще гострішим.

Andriy Tsaplienko

— Який жах!!!! Це і є ви, 73%, яким тільки і треба задовольнити свої інстинкти. Сором.
— З такими амебами нам і ворогів не потрібно..Їх не цікавить не лише політика, їх несе течія і їм пофіг куди вона пливе.Не дивно що знищують пам’ятники воїнів АТО, це і є та сама — внутрішня біомаса.
Опитування провела Марія Мадзігон.

Поделиться:
Загрузка...