Епоха «млявих сенсацій» закінчується

4 913
Знаєте, що таке демагогія? Це коли чоловік в ліжку з жінкою, цілу годину докладно пояснює, що млявий — це значно краще ніж твердий.
Якщо заглянути в словник, або Вікіпедію, ми дізнаємося, що Демаго́гія (дав.-гр. δημαγωγία — дослівно «веду народ» , aбо «керівництво народом») — маніпуляція інформацією, експлуатація емоцій, забобонів і невігластва простих людей, нагнітання пристрастей натовпу і відведення від мотивованого обдумування. Найчастіше застосовується для досягнення політичних цілей, в рекламі і пропаганді.
Вони не вміють по іншому. Демагог — це політик-популіст. Вони можуть тільки пересмикувати і перекручувати справжній стан речей. Особливо на тлі катастрофічних результатів власних дій. Особливо перед обличчям викриття своєї суті — голими фактами.
Нас чекає перший ступінь кульмінації «вангергейта». Простими словами — факти про зраду вищою владою власної держави і країни.
А на горизонті маячать томи матеріалів, що лежать в очікуванні на столі FinCEN — найвеселішого і уїдливого підрозділу Міністерства Фінансів США. Де є не тільки злочини Коломойського, Медведчука та інших веселих учасників процесу знищення України. Але і гріхи тих, хто годувався з їх рук. І тих, кого вони виводили у владу.
Саме тому, на цілодобових «мозкових штурмах» в адміністрації президента генерують все нові і нові «мляві сенсації». У відсутності «твердих». Переконати недалекого хлопчика, головним пугалом і комплексом якого є Порошенко — не важко. Не важко розповісти йому, що якщо створити високий рівень власного шуму — ніхто не почує свисту міни, що вже летить. Хоча, міна все одно летить.
Тому в хід йде все. Починаючи від давно смішної Липецької фабрики. Через спроби прив’язати «трубу Медведчука» особисто до п’ятого Президента. І до розслідування Харківських угод.
Ознаки паніки в наявності. У мене тверде враження, що епохальне «харківське рішення» РНБО було прийнято виключно заради публікації двох скринів про те, що СКАЗАВ про це Порошенко в 2010 році. При тому, що він в цей час не був ані чиновником, ані депутатом, і не мав до цього відношення від слова «зовсім». На відміну від заступника голови РНБО Демченко. Який не тільки голосував за це «сенсаційне рішення РНБО», але і особисто писав і втілював у життя Харківський угоди. Але їх і це не бентежить.
Вони можуть тільки компілювати нові чутки, плітки, «плівки» і «скріни» від лівих джерел, натяки від дискредитованих експертів, і відповідальні заяви від безвідповідальних осіб.
Вони відкривають «боротьбу з фейками» — з тим, що привело їх до влади. Вони рапортують про розслідування, які були розпочаті до них. Вони приймають рішення на основі указів попереднього Президента, і розповідають про свої «прориви».
Вони використовують РНБО як дубину для шоу «Прості рішення» — і не відкривають жодної кримінальної справи, жодного законодавчого процесу щодо цих рішень. Залишаючи всі шанси «відкотити» все в судах вищої інстанції.
Їх не цікавлять наслідки. Їх цікавить миттєвий ефект. Їм потрібно перекричати те, що на них насувається.
Їм потрібно хоч на якийсь час збити політичних опонентів з траєкторії, а ще краще- усунути з політичного поля Порошенко. Вони до сих пір живуть в упевненості, що «інші відразу розбіжаться».
Не розбіжимося. Я дуже сподіваюся, що ось зовсім скоро, після фільму Беллінгкет, почнеться поетапний процес. В якому буде багато фактів документів і свідчень. Про руйнування держави Україна у всіх сферах.
Що є не дурістю і непрофесіоналізмом (це просто інструмент). Що є частиною спільного плану нашого ворога, і тих, хто вирішив заробити на розпаді.
Я зараз займаюся справою Журавля. І отримую, в процесі, нові факти і матеріали. Які не завжди пов’язані зі справою. Але ілюструють всю глибину і швидкість процесу розкладання, який запустили ці покидьки.
Загартований організм Армії пручається. І має достатній запас міцності.
Але в інших сферах це, на жаль, не так.
Тому, час вже настав. І це розуміють не тільки всередині нашої країни.
Пора починати розбір фактів діяльності веселого балагану, підкинутого нам тими, хто зібрався нас ховати.
І не треба дивуватися, коли нам будуть розповідати про те, що млявий — це краще, ніж твердий. А чорне — це біле особливого відтінку.
Епоха «млявих сенсацій» закінчується. Скоро буде по справжньому цікаво.
Поделиться:
Загрузка...