Дубінського нарешті виключили з фракції «Слуга народу»

246

Народного депутата Олександра Дубінського виключили з фракції «Слуга народу» після внесення його до санкційного списку у США.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні фракції увечері понеділка. Згідно з процедурою, для виключення парламентаря зі складу фракції потрібно принаймні 70% підписів його колег. Депутатка Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що за висловилися понад 180 депутатів з 246.

«За виключення Дубінського зібрали більше 180 підписів. Питання зняття Сольського з голови комітету не розглядалось», — написала вона.

Про те, що фракція розглядає три сценарії дій щодо Дубінського після включення його до санкційного списку США, стало відомо після засідання «слуг народу» у минулий понеділок за участю президента України.

Володимир Зеленський двічі просив Дубінського вийти зі складу фракції, на що той категорично відмовив. Сам нардеп також заявив, що ніколи не втручався в американські вибори і не мав стосунку до оприлюднення «плівок Деркача».

Заступник голови фракції Олександр Корнієнко повідомив, що стосовно Дубінського проведуть внутрішнє опитування. За словами Корнієнка, з Дубінським можливі три сценарії. «Перший варіант – це підтримати пана Дубінського та спрямувати листи для його підтримки у відповідні організації, закордонні. Другий варіант – це виключення пана Дубінського з фракції. І третій варіант – це ініціація до відповідних структур, що можуть це зробити, про звільнення пана Дубінського з посади заступника голови Комітету з питань податків та митної політики. Там де голова пан Гетманцев, а Дубинський – заступник голови по квоті фракції «Слуга народу», – розповів він.

Після потрапляння до санкційного списку перестав працювати сайт dubinsky.pro, зареєстрований через американський хостинг. Також заблокували канал нардепа на Youtube.

Голова фракції Давид Арахамія ініціював опитування щодо Дубінського у застосунку для слуг народу. Парламентарі анонімно відповідали, чи підтримують вони виключення, зняття Дубінського з посади заступника голови податкового комітету або ж готові підтримати його у заяві фракції. Згідно з результатами, більше 50% учасників опитування підтримали виключення Олександра Дубінського з фракції. Це 100 народних депутатів.

Фракція «слуга народу» виключила зі своїх лав депутата дубінського
— за слова про «впустити газ» стосовно тисяч людей, в тому числі дітей — не виключили, а навпаки прийняли
— за звязок з олігархом, що розікрав країну — не виключили, а навпаки прийняли
— за проросійську позицію — не виключили, а навпаки прийняли
— за погрози голові НБУ — ви виключили
— за звязки з гуснею і її агентурою — не виключили
— за незадекларовані доходи, несплачені податки, корупцію — не виключили, а призначили керівником штабу на Київщині під час місцевих виборів.
Бурудьба з корупційов, ога..
Аж тут раптом США за сраку взяли)
Ця історія не про дубінського
Ця історія про клоуна
І про те як ще один й*обарь собачих ротів буде скавуліти, коли за сраку будуть брати вже його самого
Поделиться:
Загрузка...