Дружина викраденого судді Чауса звернулась до Зеленського: просить втрутитись в пошуки її чоловіка

52
Дружина судді-втікача Миколи Чауса Світлана просить президента України втрутитись у пошуки її чоловіка, якого викрали невідомі 3 квітня у Кишиневі. Вона переконана, що того незаконно утримують українські спецслужби

Лист Світлани Чаус до президента Володимира Зеленського оприлюднило «Громадське«.

«Мій чоловік не мав наміру ухилятися від правосуддя. Він очікував рішення, аби відповідно до процедури повернутися в Україну та захищати себе від незаконного переслідування з боку працівників НАБУ«, — стерджує у заяві Світлана Чаус.

Жінка заявила, що в разі ігнорування президентом її заяви вона звертатиметься в міжнародні інстанції.

«Якщо ж спецслужби й надалі незаконно утримуватимуть мого чоловіка, ми продовжуватимемо звертатися до всіх лідерів європейських і світових держав. Сім’я та адвокати вживатимуть усіх необхідних заходів, аби повернути Миколу Чауса живим«, — написала вона.

Водночас адвокат екссудді Олександр Вишневий зазначив, що українські правоохоронці досі не відкрили кримінальне провадження за фактом викрадення Миколи Чауса, хоча вони зверталися з відповідними заявами.

Зокрема, про відсутність кримінального провадження заявила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова, наголосивши: «Коли буде зареєстроване провадження, ми будемо цим займатися».

«Ми подали їм заяву про злочин 12 квітня, а вони навіть провадження не відкрили. То чим же вони будуть займатися?«, — зауважив адвокат екссудді. Також раніше адвокати через суд просили ДБР надати список усіх проваджень щодо Чауса.

P.S. Чаус со сломанной челюстью удерживается на территории ГУР: на сотрудничество не идет. Ермак и Зеленский могут сесть за его похищение, — экс-замглавы СБУ Нескоромный
Экс-замглавы Службы безопасности Украины Дмитрий Нескоромный заявил, что похищение судьи-беглеца Николая Чауса может стать «делом Гонгадзе» современности — его могут устранить физически и где-то закопать.

Об этом он написал в своем телеграм-канале.

Поделиться:
Загрузка...