Палата представників США планує розділити законопроєкт щодо допомоги іншим державам на чотири окремих законопроєкти з підтримкою України, Ізраїлю, Тайваню, а також інших потреб національної безпеки США. Їх планують розглянути упродовж цього тижня.
Про це заявив у понеділок спікер нижньої палати Майк Джонсон після закритої конференції республіканців, інформує Укрінформ.
«По всьому світу відбуваються події, за якими ми всі дуже уважно стежимо. І ми знаємо, що світ спостерігає за нами, щоби побачити, як реагуємо ми»,- зауважив у цьому зв’язку спікер Палати представників.
Він зазначив, що під час закритої конференції було ухвалено рішення розділити проєкт закону з додатковим фінансуванням, ухвалений Сенатом у лютому, на чотири окремих законопроєкти.
«Ми будемо голосувати окремо за допомогу Ізраїлю, за допомогу Україні, за допомогу в Індо-Тихоокеанському регіоні, а також за ще один документ, що включає наші пріоритети національної безпеки»,- зазначив спікер.
У цьому зв’язку він уточнив, що останній законопроєкт включатиме питання лендлізу, закону REPO (конфіскації заморожених активів РФ), нових санкцій проти Ірану, а також інших заходів.
Очікується, що пакет документів буде офіційно внесений на розгляд нижньої палати в вівторок, після чого впродовж 72 годин відбуватимуться стандартні процедури обговорення та внесення поправок. Якщо процес не затягнеться, то нижня палата зможе винести на голосування законопроєкти вже в п’ятницю ввечері.
У разі ухвалення, пакет документів має бути по-новому розглянутий та проголосований у Сенаті США.
Петр Петров:
Судячи по останнім дням у твіттері, купа українців чомусь вважають, що они обирали Байдена і Джонсона для забезпечення України зброєю.
Це при тому, що насправді українці обирали Зеленського, Шмигаля та Умерова і саме їм треба задавати питання «де зброя», а не Байдену та Джонсону.
Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти низки фізичних та юридичних осіб. Зокрема під них…
Підписана між Україною та США угода про корисні копалини охоплює 57 видів мінералів і встановлює політичні рамки двосторонньої співпраці. Про це повідомляє…
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 01.05.25 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…
Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 29.04.2025 1. росія збільшує військові витрати, але ціною тотального зубожіння. -…
Росіяни окупували Суху Балку поблизу Нью-Йорка та просунулись біля ще трьох населених пунктів на Донеччині. Про це пишуть DeepState. "Ворог окупував Суху…
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 30.04.25 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…