Дна у цинічних потвор немає

99
Пам’ятаю свою першу зустріч із цинізмом. До того часу мені пощастило знати про існування деяких речей, але не стикатися з ними вживу.

Коротше, на одному мамському форумі родина збирала гроші для онкохворої доньки. І робили це дуже красиво насправді. Грамотні пости, які не педалюють сльозу, але щось тинькає у душі. Милі фотографії, гойдалка від надії до відчаю, медичні маніпуляції, рахунки, процедури. До збору підключилося дуже багато людей і тут, і у діаспорі, вся це тривало більше двох років.
А потім виявилося, що дитини ніколи не існувало. А «мама» після викриття прийшла на сторінку і натикала нам, тупим коровам, за комір.
Пригадую свої відчуття від цієї історії. До останнього не вірилось, що так можна було. Це ж дно, хіба ні? Це ж треба бути абсолютно безсовісним.
Злість і досада на себе, на свою легковірність. Насправді був шанс розібратися раніше, хай не відразу, але ж ми дійсно повели себе як курки.
Від того часу і до війни я не брала участі у благодійних зборах, не перерахувала більше жодної копійки на потребуючих. З 14 року почалося військове волонтерство, але це зовсім інше.
Так от, вчора відбулося дежавю. Те саме роздратування і злість на себе, те саме відчуття провалу, коли повелася на примітивну – ну добре, не зовсім примітивну – розводку.
У якийсь момент я повірила у заручників. Уявила себе на місці людей у автобусі, почала шукати профілі «терориста», без кінця оновлювала стрічку новин, чекаючи на якийсь позитивний результат.
Добрий день. Мені 42 рочки, і я лох.
Я не знаю, як склалася доля у тієї першої аферистки, чи покарав її хоч хто-небудь, чи вона змогла насолодитися заробленими грошима.
Але знаю, що у Зеленського після вчорашнього вікно можливостей звузилося до дірки від бублика. Сцену «спаситель» він уже відіграв. «Вагітних» і «пенсіонерів» у цій сцені він уже використав, далі повторюватися нема смислу.
Наступний акт рейтингової вистави буде пов’язаний із похороном. Подумайте самі, більше не лишилося вільних сценарних ходів. Скоріше за все, це буде похорон дитини; на дітей лохи добре ведуться, це жалісно і дає хороше медійне охоплення.
Дна у цинічних потвор немає, на відміну від нас, вони взагалі нічим не обмежені у своїх фантазіях.
Денис Ярославский:
Друзья, у меня для вас очень неприятная новость. К сожалению, нас всех опять развели как баранов.
Мне сообщили, что Луцкий сценарий, обсуждался в МВД ещё 2 недели назад. Только локацию с террактом, подбирали в другой области…
Ольга Кирилюк:
Дві людини «знешкоджують» терориста так, ніби проходили мимо і запросили випити пива. Терориста кудись забирають. Потім випускають заручників, і тільки потім, з якогось дива і не зрозуміло на який хрін, приїздять силовики на БТРі і влаштовують якесь «світлове» шоу з вибухом. А на офіційних фото терорист лежить на асфальті у них під ногами. Тобто його привели назад, щоб зробити ефектні фоточки?
Який цікавий терорист — водять його, як козу на щедрівку.
Роман Доник:
Закрывая тему фарса в Луцке. Как все таки хорошо, что террорист потребовал именно то, что лучше всего в жизни умеет делать президент Зеленский — записывать видосики. Попался бы другой террорист или не такой продвинутый президент и могла бы быть трагедия.
«Автори Кварталу настільки цинічні, що по сценарію це дійство відбувалось на Театральній площі. Вони постійно з усього роблять стьоб.»
Щодо «лінивого штурму» у Луцьку:
«Події у Луцьку викликають багато сумнівів та питань. Чому терорист вийшовши з автобуса півтори хвилини чекав, щоб до нього підійшов поліцейський і одягнув наручники? Чому терориста вже у наручниках повалили на землю, хоч перед тим спокійно говорили?
Чому переговорами з терористом займався не спеціаліст, а сам президент? Чому, розповідаючи про цю розмову, Зеленський почав стверджувати, що не для рейтингу?
Чому з луцьким терористом Зеленський говорив, щоб врятувати людей, а з терористами на Донбасі не захотів говорити, щоб врятувати пораненого медика, який помер не отримавши допомоги на полі бою?
Чому всі екаунти луцького терориста були зареєстровані напередодні і їх найбільше піарили російські журналісти, такі як Скабеєва?
Виконання вимог луцького терориста створює поганий прецедент – достатньо захопити людей і Зеленський виконає вимоги. Тоді як далеко президент може зайти у виконанні вимог російських терористів на Донбасі?
Вражаючим є і сам порядок подій, який описали в медіа:
1. Виходить терорист довго чекає і до нього нарешті підходить поліцейський та одягає наручники;
2. З автобусу спокійно виходять люди;
3. Раптом до автобусу приїжджає бронетранспортер з якого злазять спецназівці, групуються біля автобусу, кидають всередину світло-шумову гранату і починають штурмувати порожній автобус.»

Одна з найпопулярніших іспанських газет назвала вчорашнє затримання терориста Зеленським гідним серіалу «Чорне дзеркало».
Хто ще не в курсі: в цьому серіалі прем’єр гвалтує свиню в прямому ефірі, виконуючи вимогу терориста.
Так і бачу як росте величність найвеличнішого лідера світу в іспаномовному світі.
З подібними порівняннями вийшли в світ новини в найпопулярнішій французькій газеті Le Figaro і французькому телеканалі France24 і в незліченній кількості англомовних видань.
Поделиться:
Загрузка...