Для нас Незалежність — це Майдан і спротив московській агресії, а для них — автомати з газировкою

100
Коли ми обрали нащадка пособників окупантів, не дивно, що він став проповідувати ублюдську концепцію «в Освєнцимє било плохоє, но било і хорошеє». Хорошєє для нього в Совку це те, що там вбивали українців. Бо сам він українців, вашу незалежність і вашу Армію ненавидить.
.
За совка його дід був ментовським начальником, пробивав ебонітовими паличками голови протестувальникам в 50-ті роки у Кривому Розі і за це отримав від окупантів нагороду, а за Незалежності, за яку ви проголосували в 91-му, його сімейка свій статус втратила. І самому Вові раптом всю молодість довелося принижено пілікати голим на роялі.
Тому 30-у річницю ВАШОЇ незалежності треба максимально принизити: розповідями про вкусну тюремну пайку в країні, де мільйони заморили голодом; виступами Ротару, готель якої в Криму продовжував бізнес при оккупантах; скасуваннями тисячолітнього герба і введенням замість нього чергової комуняцької «інсталяції».
Постколоніальна еліта може мати лише одну ідеологію: колоніальну. Польща і країни Балтії урвали вперед від нас, бо турнули своїх гяуляйтерів, взяли курс на реформи і з нього не звернули. А в нас Кравчуки і Кучми сіяли в головах населення меншовартісну, денаціоналізовану лівизну і ностальгію за ковбасою по 2.20, а їхні зяті — пінчуки під ці казки 30 років нас грабували.
Тому ще перед виборами було очевидним, що Шефір буде проповідувати в Україні «тимчасові меморіальні конструкції» про вкусне морожено замість меморіальних конструкцій на честь Небесної Сотні. Моя баба про Совок розповідала мені, як дитиною йшла по селу, а навколо лежали мертві люди. А ще жива сусідка просила її підняти, щоб разом з мертвими її не закинули на підводу. А батько Шефіра під бутєрбродік з ковбасою із спецрозподілу розповідав йому, як на Західній Україні вбивав вояків УПА.
Тому вони з шутніком будуть робити інсталяції не про газові камери, не про Голодомор, а про то хорошеє, що було в країні, якій вони вірно служили.
Доки ми назавжди не відсунемо постколоніальну еліту від влади, доти ніякого курсу вперед не буде. Бо доки за ваш рахунок вони можуть прібарахлять внуків, для них все добре і так.

P.S. Деконструкція символів і опльовування святинь — важлива частина політики етноциду. План у них — грабувати Україну мінімум 10 років. А грабувати скот значно простіше, ніж свідомих громадян.
А тому треба свідомих перетворити на бидло. Как дєди.
Тут лапку поклав, там. Якщо побачив гнівливу реакцію — лапку прибрав. Раптом що, працівниця Медведчука Наташа Мосєйчук пояснить, що це Порошенко суспільство будоражить. А ми просто хотєлі закрить ваших майданутих хєроєв, щоб не мозолили очі Президенту, який з них ржав. «Тимчасові меморіальні конструкції» («меморіальні конструкції», ска) всього лише «мали проілюструвати різні періоди української історії, через які наша країна пройшла на шляху здобуття власної незалежності», заявив прес-секретар президента України у вівторок.
Ваші меморіальні конструкції хотіли закрити своїми меморіальними конструкціями, в чому проблема?
Просто хотіли закрити вашу Небесну Сотню на 30 річницю Незалежності і показать наш любий совок, де морожоно било по 50 копєєк. Ну самі подумайте, що більше підходить до 30 річниці? Хряк ту Незалежність у карти програв в Сочі, а Сотня йому завадила. І вкусна вода в автоматі.
Ну очевидно же!
Дебіл Вова, зроби в Бабиному Яру інсталяцію з ностальгією за нацистським режимом. Якщо ти так по-тупому прикидаєшся дебілом, цей приклад ти точно зрозумієш.
Поделиться:
Загрузка...