Держзамовлення на нові протикорабельні ракети складає 120 одиниць

263

Державне замовлення на ракети Р-360, що входять до складу ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун», складе 120 одиниць.

Таку інформацію оприлюднив під час виступу на круглому столі в Торгово-промисловій палаті 29 травня ц.р. директор з корпоративних прав та інвестиційних проектів ПАТ «Мотор Січ» Володимир Семенов.

«Ось створили ракету «Нептун». Чудово відстрілялися … Держзамовлення (на ракети Р-360) сьогодні 120 штук», — відзначив він.

Також Володимир Семенов додав, що «Мотор Січ» виробляє для цих ракет основний двигун (ймовірно мова йде про малогабаритний двоконтурний турбореактивний двигун МС-400 або модернізовану версію Р95-300, що раніше використовувалася на старих ПКР Х-35 – прим. ДЕ).

При цьому представник «Мотор Січ» зазначив, що виробничі можливості ДККБ «Луч» дозволяють виготовляти близько 50 таких ракет на рік, оскільки це не серійне підприємство, а конструкторське бюро.

Стендові випробування одного з прототипів ракети Р-360 під час візиту колишнього Секретаря РНБО Олександра Турчинова на КБ «Луч», що відбувся 15 травня ц.р.

Також він висловив сумнів щодо можливості серійного випуску цих ракет на ДАКХ «Артем».

Нагадаємо, під час останніх випробувань вітчизняного комплексу РК-360МЦ «Нептун», що відбувся 24 травня ц.р. на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України «Алібей», директор Defense Express Сергій Згурець повідомив, що вихід українського протикорабельного берегового комплексу на державні випробування запланований на кінець 2019 року.

Поделиться:
Загрузка...