Державний банк видає кредити на ОРДЛО

64
А голова правління там син маміной подругі Зеленського, до якого той звертається «Жєня», і який через питання про ті кредити кидається на журналістів.

Тепер просить вибачення за напад — а за кредити на ОРДЛО вибачення не попросить, бо нема перед ким.
Суспільство в анабіозі.
Злив вагнерівців — пофіг.
Замовчування втрат — пофіг.
Заборгованості в ЗСУ — пофіг.
Крадені через офшори Зеленського кошти Приватбанку — пофіг.
Тотальна корупція і економічний геноцид — пофіг.
І якщо купувати російську електрику, продавати в РФ «папіка», а військових тримати в клітках — то чому б і не видавати державні кредити в ОРДЛО?
А «позитивні» Єрмака-Подоляка замість всього цього розкажуть з грустью чому «репутаційні втрати понєсла «ЄС» — і патріоти покірно схавають.
Це не влада, а ракова пухлина, яка все глибше поглинає Україну.
Валерій Прозапас

P.S.

Зелені чоловічки:
1 500 000 000 гривень від Зеленського на фінансування тероризму.
Все навіть гірше, ніж можна було уявити. «Схеми» опублікували розслідування про видачу сумнівного кредиту державним УкрЕксімБанком на 60 мільйонів доларів.
Державний банк, куди Зеленський призначив свого друга з Кривого Рогу, за 2020 рік показав рекордний збиток у 5.6 мільярдів гривень.
Збитковий банк, який дотується з кишень українців, у квітні 2021 вирішує дати сумнівний кредит у 60 млн доларів компаніям екс-рига Брюховецького.
Сергій Брюховецький – родич діючого нардепа ОПЗЖ Христенка. Тобто, державний банк під керівництвом друга Зеленського видає кредит родичу депутата Медведчука в той час, коли сам Зеленський нібито нещадно з Медведчуком бореться.
Бізнес Брюховецького спокійнесенько працює на окупованих територія ОРДО і платить шалені податки – близько 1.3 млн гривень на рік!
Це шо виходить, Зеленський співучасник Медведчука у фінансуванні тероризму? Тепер ясно, чому підозру куму Путіна так довго бояться підписати.

Напад на журналістів «Схем» в кабінеті голови правління Укрексімбанку був пов’язаний з питанням про кредит, виданий новому власнику ТРЦ Sky Mall в Києві.

«Під час інтерв’ю 4 жовтня журналісти програми «Схеми» виявили зацікавленість щодо видачі Укрексімбанком кредиту особі, яка, на думку журналістів, могла бути пов’язана з фінансуванням протиправної та антидержавної діяльності на тимчасово окупованих територіях на сході України», — сказала голова наглядової ради Оляна Гордієнко під час пресконференції в «Інтерфаксі-Україна».

Новий т.в.о керівника банку Сергій Єрмаков після цього відкрив деталі кредиту.

«На момент видачі кредиту позичальник пан Брюховецький пройшов належну процедуру перевірки KYC (know yor customer), в рамках якої банк не виявив інформацію, яка свідчила б про наявність кримінальних справ і виробництв у зв’язку з фактом володінь частками в компанії, зареєстрованими в тому числі на непідконтрольних територіях», — повідомив він.

Для роз’яснень банк отримав згоду клієнта на розкриття інформації, яка може становити банківську таємницю, додав Єрмаков.

За даними банку, в рамках перевірки позичальника було виявлено, що Брюховецький володіє корпоративними правами трьох компаній, зареєстрованими на непідконтрольній Україні території: ТОВ «Горспецліфт» (50%, Горлівка), ТОВ «Дікон» (24%, Бахмут), ТОВ «Спецреммаш «(16,6%, Горлівка). Він також володів 45% ТОВ «Східний Донбас» (Горлівка), що припинило діяльність в 2011 році.

У квітні 2021 року Укексімбанк надав кредит в розмірі $60 млн компаніям ТОВ «Оптова мережа 2011» та ТОВ «Славіан», бенефіціаром яких виступає Брюховецький. Кредит було видано для придбання корпоративних прав та завершення угоди з купівлі ТРЦ Sky Mall в Києві. Загальна сума реалізації покупки становить $80 млн.

Поделиться:
Загрузка...