Державне Центренерго сьогодні не має вугілля

105
Ми свідки подій, за які при будь якій минулій владі (навіть злочиній), усі очільники енергетичного сектору – міненерго, регулятор, голови держкомпаній були б звільнені та початі перевірки.

Ніколи в історії України державні компанії, від яких залежить проходження зими не входили опалювальний сезон без вугілля.
Державне Центренерго сьогодні не має вугілля. Це не просто нонсенс. Це злочин. Такий саме злочин, як якби армія не мала патронів перед боєм.
Це – держкомпанія, яка керується Коломойським з перших днів Зе-влади. Яка продає усю електроенергію прокладкам Коломойського зі знижкою. Про це я писав ще літом 2020 року — https://www.epravda.com.ua/columns/2020/07/15/662895/.
Розграбунок Центренерго дійшов до того, що «понятний» менеджмент державної компанії просто вирішив не закупити достатньо вугілля і з першими морозами воно закінчилось. Як мені пояснили експерти: у разі чого Україна буде змушена падати на коліна і просити допомоги у Путіна або Лукашенко. Бо ми все ще з ними одна енергосистема. Більше того, позавчора ми вже просили допомоги в Лукашенко і вони нам аварійно постачали струм. Це сором. Це пряме відображення того, як олігархи Зеленського руйнуть нашу країну.

Поделиться:
Загрузка...