Держава знищується на очах

177
Організувати більш-менш масове тестування населення вони не здатні. Домовитися про постачання вакцини (єдині в Європі!) також.

Зате розвалити головну спецслужбу до стану, коли її вищі чини в боротьбі за тіньові фінансові потоки замовляють вбивство один одного — легко.
Держава знищується на очах. Про неминучість чого ми попереджали ще до того, як верховне ніщо отримало булаву.
——
В Ізраїлі понад 2 мільйони людей пройшли першу вакцинацію, більше 800 тисяч — другу. Враховуючи темпи (учора прививку отримали близько 250 тисяч людей), вони справді ще до Песаха візьмуть пандемію під контроль.
Але на місці українців я б не журився. Думаю, ми будемо першою великою країною в світі, яка отримає колективний імунітет без усяких вакцин. Щоправда, десятки тисяч при цьому помруть, а сотні тисяч стануть інвалідами. Але ж це не єдиний трагічний наслідок голосування «па пріколу». І цілком закономірний.
АПД. Виходить, Янелох-таки «чемпіон по боротьбі з ковідом»
Володимир Зеленський вітаю! Про вас пишуть. Ні, не Мендель чи Єрмак. Значно краще. Тільки що я прочитав в одному з найпопулярніших європейських експертних конституційних блогів «Президент Зеленський грає з анти-корупцією, протиставляючи її верховенства права». Так, це про конфлікт Зеленького з КСУ! Яке точне формулювання… І як гарнесенько тут розклали, що дії президента неконстуційні. А це, м’яко кажучи пісудні дії. Мені хочеться процитувати частину статті.
Створення брехливої дилеми.
Президент Зеленський оскаржив рішення Суду як «довільне та необґрунтоване». 29 жовтня 2020 року він подав до парламенту проект закону No 4288 «Про відновлення довіри громадськості до конституційного судочинства», щоб визнати рішення Суду недійсним. Також він закликав парламент припинити повноваження всіх суддів Конституційного Суду. Проблема Зеленького полягає в тому, що сам цей проект є неконституційним, оскільки Конституція України не надає ні президенту, ні парламенту повноважень скасовувати рішення Суду або відстороняти суддів від своїх посад.
Однак, президент назвав протистояння з Конституційним судом суперечливістю, фактично створивши брехливу дилему між боротьбою з корупцією та верховенством права. Отже, з одного боку, є Конституційний суд, який не користується суспільною підтримкою та довірою. І саме тому рішення 13-r/2020 було витлумачено, як спробу допомогти корумпованим політичним елітам уникнути відповідальності. З іншого боку, президент, який у своїй боротьбі з корупцією перевищує свої повноваження та порушує Конституцію. Це український парадокс: два принципи — ефективна боротьба з корупцією та верховенство права, які повинні йти рука об руку — були представлені як суперечливі та навіть взаємовиключні.
Вітаю, пане Гаранте Конституції! Ви порушили Головний Закон України. Коли планете йти у відставку, як і обіцяли? Чи то була суцільна брехня, як і всі інші обіцянки Володимира Зеленького?
А посилання на статтю тут:
Поделиться:
Загрузка...