Денісова відвідала Саакашвілі у в’язниці в Грузії

43

Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова 27 жовтня зустрілася у в’язниці в місті Руставі з експрезидентом Грузії, українським громадянином Міхеілом Саакашвілі.

Про це омбудсманка повідомила у Telegram.

«Відвідала у пенітенціарній установі №12 м. Руставі (Грузія) громадянина України, голову Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі. На 27-й день голодування Міхеіл виглядає блідим та виснаженим, йому складно говорити. За час перебування в пенітенціарній установі він 4 рази пережив критичні стани, двічі йому проводили переливання крові», — йдеться у повідомленні.

За її словами, за перебігом голодування спостерігає лікар-терапевт в’язниці, двічі на день відбираються аналізи. Водночас група лікарів дійшла висновку, що його необхідно перевезти до спеціалізованого медичного закладу.

P.S.

Той момент коли ціла уповноважена з прав людини твоєї країни, що знаходиться в стані війни, їде в іншу країну, щоб в тюрмі провідати особу яка втратила громадянство України через підробку документів і потрапила на територію цієї країни в фурі з ряжанкою, прикинувшись головкою сиру… а на 426 людей, які воювали за Україну і роками знаходяться в полоні російських терористів владі наплювати.

Mason Lemberg
Мені дуже подобажється те, що робить Грузія із українськими ходоками до Саакашвілі, банально не пускаючи їх у країну (до речі, Гордон тут не перший). І справа не в моєму особистому ставленні до міжнародного авантюриста. А в тому, що країна має право (й зобов‘язана) захищати національну правоохоронну та судову систему від зовнішнього й внутрішнього політичного тиску. Вона абсолютно не зобов‘язана сприяти любителям спекулювати на боротьбі за звільнення фейкового політв‘язня, коли він просто має відбувати покарання за банальні кримінальні злочини.
Сприймаю я це так болісно ще тому, що відчуття абсолютного національного приниження не покидає мене з тих часів, коли цей приблудний авнтюрист безкарно проривав український кордон (що є злочином само по собі) та організовував масові акції громадянської непокори (аж до спроб захоплення громадських будівель) на московитські гроші. Та й повернення йому Зеленським українського громадянства (аби лиш насолити Порошенку) я досі забути не можу.
Виходить, безсила українська держава свої інтереси захистити не здатна. А грузинська — так
Поделиться:
Загрузка...