ДБР та Офіс Генпрокурора зареєстрували заяви про «держзраду» та «фінансування тероризму» Зеленським

51

Заяви про державну зраду та фінансування тероризму з боку Володимира Зеленського і його оточення зареєстровані у ДБР, Офісі Генпрокурора та СБУ.

Як інформує пресслужба «ЄС», про це повідомила нардеп Ірина Геращенко.

«Ми заздалегідь повідомили керівництво СБУ, що згідно із Законом про статус народного депутата ми хочемо записатись на невідкладний депутатський прийом – для того, щоб передати заяву про здійснення злочину. Такі самі заяви наші колеги передали до ДБР і Офісу Генпрокурора минулого тижня, щоб поінформувати про здійснення злочину в енергетичній сфері керівництвом держави, зокрема Володимиром Зеленським», — розповіла парламентар.

За словами Геращенко, в заяві йдеться про те, що через дії нинішньої влади Україна сьогодні опинилася в умовах енергетичної кризи.

СБУ, ДБР та Офіс Генпрокурора зареєстрували заяви про держзраду та фінансування тероризму Зеленським, - Ірина Геращенко 01

«Сьогодні команда Зеленського почала свою бурхливу діяльність з того, що повернула закупівлю електроенергії з РФ та Білорусі. Також повернули закупівлю вугілля. Вугілля з РФ – вкрадене на українських експропрійованих окупаційним режимом шахтах на окупованих територіях. Очевидно, 3 млрд доларів, які цього року виплачені за енергоносії Росії та Білорусі, це фінансування тероризму, фінансування країни-агресора. Зараз на російських каналах йде серіал «Свати», і це теж є фінансування країни – агресора, отримання від них дивідендів на свої роялті, на свої компанії. Все це має стати дуже серйозним предметом розгляду СБУ. Наша команда минулого тижня звернулася з такими ж заявами до ДБР і ОГПУ», — наголосила нардеп.

У повідомленні про кримінальне правопорушення, поданому до СБУ, зокрема, зазначено: за президентства Володимира Зеленського Україна втратила енергетичну незалежність і почала купувати вугілля в країни-агресора.

Також зазначається, що зі вступом на посаду Президента України Зеленського відбулися системні зміни в постачанні українських ТЕС російським вугіллям, а також, під виглядом російського і вугіллям з тимчасово окупованих територій.

«За часи президенства Зеленського близько 4 млрд дол США було витрачено на вугілля з РФ і РБ, а також на закупівлю електроенергії із цих країн«, – йдеться у заяві про злочин.

У «Європейській Солідарності» наголошують — вказані дії містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.111 КК України «Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України». В частині закупівлі вугілля із окупованих територій після заборони такої закупівлі рішенням Ради національної безпеки і оборони України (введено в дію Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 62/2017) «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України» – кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.258-5 «Фінансування тероризму». А також за ч.3 ст.255 КК України, тобто «створення злочинної організації, керівництво такою організацією або її структурними частинами вчинені службовою особою з використанням службового становища». 

P.S.

Депутати від «Європейської солідарності» продовжують проводити виховну роботу серед влади. Особливо — в царині знання законів і їхнього дотримання.
По-перше, сьогодні депутати завітали до голови Верховної ради з проханням надати копії повідомлень про слідчі дії стосовно народного депутата Порошенка П. О., які ДБР та ГПУ мусять надати голові ВР згідно Статті 482-2 КПК України протягом 24 годин. Незважаючи на те що минуло веж більше 5 діб, голова ВР ніяких повідомлень з ГПУ та ДБР не отримав.
Важлива обставина, яку адвокати Петра Порошенка обов’язково використають для оскарження незаконних постанов ГПУ.
По-друге, депутати «Європейської Солідарності» зареєстрували повідомлення про кримінальне правопорушення групи осіб з числа керівництва країни на чолі з громадянином Зеленським В. О., що працює президентом в офісі Єрмака. Ідеться про факти руйнування енергетичної незалежності держави, торгівлі з країною-агресором і фінансування тероризму.
Наразі такі заяви подані до ДБР, ГПУ та СБУ.
Проведення виховної роботи триває далі. Головний вихователь приїде ближче до середини січня. Приїде — і виховає! Він — уміє.

Поделиться:
Загрузка...