ДБР спростовує публікацію протоколу допиту Лероса

68

Сьогодні у низці засобів масової інформації опубліковано нібито протокол допиту народного депутата України, який є фігурантом кримінального провадження, що розслідує ДБР.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДБР.

«Сьогодні у низці засобів масової інформації опубліковано нібито протокол допиту народного депутата України, який є фігурантом кримінального провадження, що розслідує ДБР. Повідомляємо, що ця інформація є фейком оскільки у матеріалах кримінального провадження документ, який зображений на фото, відсутній», — зазначають в ДБР.

Зазначимо, що ДБР не називає прізвища нардепа, про протокол допиту якого йдеться. Проте, як відомо, сьогодні був опублікований допит позафракційного нардепа Гео Лероса. 

Цензор.НЕТ опублікував фрагмент допиту нардепа Лероса в ДБР:

Лерос про протокол його допиту в ДБР: Текст дуже схожий на той, що я говорив 

Позафракційний нардеп Гео Лерос стверджує, що опублікований Цензор.НЕТ фрагмент протоколу його допиту в ДБР не є фейком, оскільки текст, зазначений в ньому, дуже схожий на той, що він говорив під час допиту.

«Текст дуже схожий на той, що я говорив. Але у мене немає протоколів допиту, тому важко сказати, що текст слово в слово, але смію припустити, що так. Не розумію, навіщо хтось злив цей документ», — сказав парламентарій.

Поделиться:
Загрузка...