Далі стає все цікавіше

35
Заступник міністра МВС Гогілашвілі, якого звільнили за розборки, влаштовані на блок посту, і досі їздить на авто СБУ з номерами прикриття. Таким же авто користується його дружина, особиста помічниця Зеленського Марія Левченко.

Журналісти встановили, що офіційно вона не перебуває на державній службі, не заповнює декларації про доходи. А в декларації її чоловіка вказано, що у 2019 і в 2020 роках Марія отримувала зарплату у Студії 95-й квартал. І, виходячи з цього, їй не підписували допуск до державних таємниць. Але це не заважає Марії бути присутньою на всіх президентських зустрічах, які проходять в його кабінеті. Тому що Маріїне робоче місце знаходиться тому самому головному кабінеті країни.
Свіже інтерв’ю Андрія Богдана можна ділити навіть не на 33, а на 77, але я особисто вірю його словам про те, що Зеленському з помічницею комфортно і затишно, вони разом давно працюють і Марія його турботливо опікує. Тому я дуже вірю, що наш президент без няні нікуди. А ви думали сленг «інвест-няня» у чиїй недозрілій голові виник?
До речі, хто там готує рейтинги про впливових людей в Україні? Не забудьте, будь ласка, включити в свіжий Марію Левченко. Принаймі, це буде справедливо.
Але і це не так вражає. За інформацією Слідство.Інфо і Bihus.Info, подружжя Гогілашвілі-Левченко проживає у Хотові під Києвом в одному будинку з родиною керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова. Будинок належить Діані Стрелковській, дружині бізнесмена В’ячеслава Стрелковського. ЗМІ називають його організатором низки конвертаційних центрів, бенефіціаром чорних податкових схем. Мова йде про відмивання мільярдів гривень, щоб ви розуміли.
Колишній голова Податкової служби України Євген Олейніков розповів, що компанії Стрелковського так і не змогли перевірити. Тому що тільки ДПС заходить на перевірку, як виявляється, що документи щойно вилучили правоохоронні органи. І вони вже не повертаються назад.
А розвідник Буданов сказав Бігусу, що йому відомо про те, що Стрелковського пов’язують з обналом. Але живе він у тому будинку вимушено – бо у його квартирі триває ремонт. А більше ж немає куди подітися, бідосі.
Ще раз: головний розвідник країни проживає разом з чоловіком, який, з високою ймовірністю, має російське громадянство, був помічником Валуєва в часи його депутатства, за незрозумілих обставин з’явився в Україні, має серйозні претензії до себе з боку органів, якійого перевіряли і, не маючи жодного досвіду, став заступником міністра МВС!
Кажуть, що Марія Левченко пожалілась президенту, що їй немає де жити. І от, намалювався варіант.
На фото: Марія Левченко з «зіркою Путіна», яка їй подобається, судячи з фото. Правда, вже видалила з соцмереж. Точно так, як свого часу Олена Зеленська видалила свій пост-заклик надавати інформацію про пересування українських військ, дублюючи повідомлення Life Новости. Потім, правда, політтехнологи придумали, що то вона не вміє робити перепости і все вийшло «випадково». Людина, яка пише сценарії і до того все перепощувала бездоганно, раптом розучилась то робити 🙂
Не має там помилок. Є цілком очевидні «цінності» . Які їм зараз щосили доводиться маскувати. Тяжке життя у людей – без гармонії з собою.
Бідна моя країна. Яких же довбнів ти маєш витримати і витравити. За що?
Поделиться:
Загрузка...