Далі наступає зона турбулентності

242

Не треба порівнювати історію про Гладковського з історією про Єрмака.

Це абсолютно різні історії.
Точніше історія про Єрмака/Зеленського якраз і є тим, що закидали Гладковському/Порошенку.
Як не дивно, Зеля якраз і реалізовує всі ті страхи і страшилки, які закидали Пороху. І про Мінську зраду, і про патріотів в тюрмах, і про таємні договорняки з хйлом, і про зубожіння, і про розвал економіки, і про владу олігархів, і про корупцію, і про мародерство і про багато іншого.
Тож не дивно, що страшилка про свинарчуків знайшла своє втілення якраз тут, в тому вигляді в якому страшили суспільство.

Безвідносно до того, що в історії про Гладковського, головний герой поступив по-свинськи по відношенню до Порошенка, ця історія — ніяк не перестає бути брудною політичною заказухою і очевидно відрізняється від тих злочинів, які ми бачимо зараз.

Чому? — Тому що:
1) З 2015 (?) року була порушена і розслідувалась кримінальна справа проти Гладковських, ніхто кримінальну справу не закривав, ніхто не втручався в її хід. І незважаючи на грубі і очевидні маніпуляції Бігуса через спроби приплести до цього Порошенка, проти нього теж не відкривали кримінальну справу.
Що ми маємо тут? — Кримінальної справи проти брата Єрмака немає, відкривають кримінальні справи проти слуги.

2) В кейсі Гладковського не було жодного автентичного запису, якась текстовка озвучена диктором. Тут же відео, що є очевидним доказом.

3) В кейсі Гладковського не було, навіть в текстовках, озвучених диктором, не було жодного слова про Порошенка і навіть про старшого Гладковського (який обіймав посаду), але мерзота активно приплітала сюди саме Порошенка, щоб складалося враження, що це Порошенко крав.
Тут же на відео брат очевидно прикривається братом і саме братерство є основою для вчинення корупційних дій, але та сама мерзота розказує тільки про братів. А де мітинги на Банковій, де плюшеві свинки? Де переслідування преза по всій країні? Де бурці? І чому маніпулятори раптом забули свої ж тези, що президент покриває?

4) Порох не мовчав і звільнив. Зеля — мовчить. І ніхрена не робить, якби нічого не сталося. Лицемірство продовжується. Все що він закидав Пороху (в багатьох випадках несправедлво), все це робить сам, цинічно.

5) Згадайте про що був кейс Гладковського. Він був про те, що за завищеними цінами купляли дефіцитні товари для потреба української армії.
Тепер ми побачили абсолютно аналогічну ситуацію. Побачили як зарубіжні уряди, зокрема прем’єр-міністр Словаччини теж розказує, що готові були купити партію масок для своїх громадян за готівку, за завищеними цінами. Прем’єр Словаччини теж Свинарчук? Чи він може навпаки намагався зробити щось добре для країни.
І дивимося як в тій ситуації поводить себе українська влада, яка продає дефіцитні товари за заниженою митною вартістю. То хто ж тут мародер і свинарчук?

І ще.
Цікаву фразу почув на одному з відео про брата таваріща з охвісу.
«Не будем торговать на крові» — сказав хтось на тому відео.

Це прекрасний приклад. Прекрасна ілюстрація того, як думає більшість представників «мутрого наріту», в тому числі й тих, хто тимчасово засів у владних кабінетах.
«Крадуть всі інші, інші мародерять, не я, я не краду, я просто беру своє, бо я заслужив, я багато зробив, завдяки мені пишеться програма, очінь важная… і взагалі я до сповіді ходив»

А насправді саме вони і вбивають країну, кожен з них, виправдовуючи себе віртуальними злочинами інших.
Але в даному випадку вони підійшли до межі. Нема вже можливості далі поводитися так, як поводилися, бо вбили економіку, зруйнували державні інститути ці «мудрєйші правителі».
То ж далі наступає зона турбулентності. І сподіваюся Україна отримає ще один шанс, хоч більшість цього не заслужила.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...