Дайтє іму німнога врємєні

7 929

«Дайтє іму німнога врємєні», «слішком рано штоби судіть» «зеленскій на должності 40 дней а петя бил 1800 дней»…

Так в тому вся й справа, що за 1800 днів Петі він не давав причин сумніватися в проукраїнській політиці. Не давав настільки, що вм брехали і вигадували про зливання Маріуполя і план Мореля.

А клоун за 40 днів злив один з головних козирів (мова йде про санкції ПАРЄ), взамін не отримав ніфіга. А якщо й отримає моряків, то визнає і Крим російським (бо такі умови йому поставив хйло).
А козирів у нас не так багато, щоб так бездарно іх просирати.

І коли ті козирі закінчаться, то нічого не завадить хйлу зрівнювати з землею наші міста і села.
І вже точно армія в якій знайшли надлишкове майно, в якій начгенштабу одягає бронік задом наперед, якій заборонили захищатися і відводять з позицій, за які побратими віддали життя… ця армія хйла не зупинить.

І це не страшилки.
«Нічого про Україну без України» — це було головне гасло зовнішньої політики Пороха, яке поважали і дотримувалися партнери.

А сьогодні Трамп з хйлом вирішує долю України без погодження з клоуном. Перед тим вирішував Макрон без клоуна.
Нагадаю, що так вони вирішували долю Сирії без Сирії.
Нагадати чим закінчилося?

Mason Lemberg

P.S.

1. Здаєш інтереси України в ПАРЄ, в обмін на ОБІЦЯНКИ звільнення моряків. При цьому залишаєш себе без одного вагомого аргументу у війні.
2. З агресора знімають санкції.
3. Агресор, почувши запах твоєї крові, те що ти слабкий хробак, вимагає від тебе виконати умови для звільнення моряків, визнавши, що міжнародний суд — не суд, що українські моряки в українському морі — злочинці, що Крим належить росії.
4. Міністр ставить на місце агресора
5. Зриваєшся на міністра, слащавим голосом запевняєш агресора, що ти в очі не бачив відповідь міністра
6. Далі віриш в домовленості з росією і далі живеш в парадигмі що війна вигідна керівництву України, а з кидалами з кремля можна домовлятися
7. Медведчук їздить по окупованому Донбасу і «звільняє» ватніків типу з «полону». Ти звільняєш СБУшників, які не допускають в Україну кремлівських помічників медведчука.
8. Суди випускають вбивць Небесної Сотні і дозволяють відпускати терористів під заставу
9. Відпочиваєш від цього складного процесу здачі України і усміхаєшся в колі друзів
10. Твій й0бнутuй коаліційний партнер, якому не розказали, що корупція навколо набула гігантських масштабів і реально загрожує державі, водить хороводи біля Ради.

З тобою все зрозуміло.
Ти ватнік.

А ви бл хто, якщо берете участь в цьому цирку вродів?

Поделиться:
Загрузка...